Fotbal

24.4.2017

Velký boj bez gólů

Frýdek-Místek – Zatímco pro hosty z Pardubic to bylo páté utkání v řadě, ve kterém dokázali bodovat, domácí Valcíři naopak na výhru právě těch pět kol čekají.

24.4.2017

Porážku v Sokolově zařídil jediný gól

Třinec – V dalekém Sokolově skončila třízápasová bodová série Třince. O výhře domácích rozhodl v nastavení první půle Dvořák. Pro tým z hornického západu je vítězství naopak přerušení patnáctizápasového půstu.

21.4.2017

Špatný terén: fotbalisté v kraji odkládají zápasy

Na základě dohod fotbalových klubů z důvodu nezpůsobilého terénu došlo v Moravskoslezském kraji k odložení některých mistrovských utkání tohoto víkendu.

20.4.2017

Fotbalové ohlédnutí za uplynulým víkendem

Region – Čeladná čelila venku třem penaltám. Staré Město své nadějné vedení neudrželo. Brušperk rozhodl po změně stran. Dobratice se konečně dočkaly vítězství. Oslabená Dobrá inkasovala v poslední minutě.

19.4.2017

Vendryně schytala potupnou šestku

Vendryně – Fotbalisté Vendryně v krajském přeboru paběrkují. Stále vyhlížejí první jarní výhru, v posledních dvou duelech inkasovali jedenáct branek.

19.4.2017

Třinec uzmul výhru v nastavení

Třinec – Solidní jaro třineckých fotbalistů pokračuje. Družina trenéra Nečka prohrála ze sedmi jarních utkání jediné, a to ještě na půdě suveréna z Olomouce těsně 0:1.

15.4.2017

Třinec své nadějné vedení v Ústí neudržel

Ústí n. L. – Fotbalisté Třince remizovali ve Fortuna národní lize na půdě Ústí nad Labem. O výhru přišli Slezané dvanáct minut před koncem.

12.4.2017

Na výhře Nýdku měli lví podíl hokejisté

Smilovice – Druhá květnová neděle přilákala do Smilovic na domácí poměry velmi slušnou diváckou návštěvu. Možná to byla zvědavost, jak si povedou v nýdeckém dresu dva hráči, které sportovní veřejnost spíše zná z hokejového prostředí.

12.4.2017

Ohlédnutí za fotbalovým víkendem

Region – Fotbalisté Sedlišť si v domácím duelu poradili s Libhoští. Staré Město na jaře opět nevyhrálo. Bystřičtí nepustili Datyni do čela tabulky. Dobrá nezvládla v Albrechticích druhý poločas. Brušperk ztrátu z první půle nedohnal.

12.4.2017

Frýdlant svého soupeře doslova sfouknul

Frýdlant n. O. – Kdo se z přítomných diváků v úvodu zápasu zdržel v řadě na pivo, přišel minimálně o dva góly domácího celku. Ten do utkání s Jeseníkem vletěl skutečně jako uragán.

9.4.2017

Dedičův hattrick a Třinec smetl Varnsdorf

Výborný poločas stál v sobotu za vysokým vítězstvím třineckých fotbalistů nad Varnsdorfem. Díky tomu se tým trenéra Jiřího Nečka přiblížil svému soupeři v tabulce na rozdíl bodu.

5.4.2017

Mandičák obě penalty proměnil, Frýdlant získal tři body

Frýdlant n. O. – Divizní fotbalisté Frýdlantu nad Ostravicí potřebují k záchraně soutěže sbírat body jako sůl. Tři velmi cenné si o víkendu přivezli z horké hranické půdy.

5.4.2017

/Foto/ Oba okresní zástupci v krajském přeboru berou bod. Brušperk si doma poradil s Albrechticemi, Dobratičtí naopak slibné dvoubrankové vedení v Dolní Datyni neudrželi. Ostravice opět neprohrála.

4.4.2017

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od druhé ligy až po okres.

3.4.2017

Čeladná sehrála s Heřmanicemi bezbrankovou partii

Velmi solidně zaplněný heřmanický fotbalový areál se v sobotu gólu nedočkal. Domácí tým se po boji rozešel smírně s Čeladnou a dál zůstává v krajském přeboru druhý o skóre před svým víkendovým soupeřem.

29.3.2017

Soupeř rozhodl v první půlhodině

Vendryně - Fotbalisté Krnova si po Čeladné poradili také s dalším zástupcem z kraje, když ve Vendryni vyhráli o jednu branku.

28.3.2017

Souboj o třetí místo zvládla lépe Čeladná

Čeladná – Duel 18. kola krajského přeboru sliboval potřebný náboj, jelikož se hrálo o třetí místo v průběžném pořadí.

28.3.2017

V derby střelecky úspěšnější hosté

Dobratice – Bojovné utkání viděli diváci v Dobraticích, kde dorazili fotbalisté z nedaleké Dobré.

28.3.2017

Práci vyměnili na chvíli za fotbalový míč

Třinec – Devatenáctý ročník turnaje ZO OS KOVO v halové kopané za účasti devatenácti mančaftů zaměstnaneckých útvarů Třineckých Železáren a jejich dceřiných společností, který se před několika dny uskutečnil v třinecké sportovní hale STaRS, ovládli hráči Válcovny A – údržba.

27.3.2017

Záložník Tomáš Hykel opět hraje

Frýdek-Místek - Hodně zvláštní příběh se píše v kariéře teprve dvacetiletého krajního záložníka Frýdku-Místku Tomáše Hykela.

23.3.2017

V kraji favorité překvapivě ztráceli

Region - V úvodním jarním kole krajského přeboru mužů došlo k několika překvapivým výsledkům.

23.3.2017

Krabec povede regionální akademii na jihu Čech

Frýdek-Místek – Za svou další trenérskou štací odchází Patrik Krabec až na druhý kout republiky. Syn bývalého brankáře Slezanu Frýdek-Místek a velmi uznávaného maséra ostravského Baníku Ladislava Krabce by měl od 1. dubna působit u regionální mládežnické akademie v Českých Budějovicích.

17.3.2017

Startuje jarní Fortuna TIP liga. Vyhrajte s Deníkem dres české reprezentace!

Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem Fortuna TIP liga znovu startuje! V pátek 17. března vyšel v tištěném vydání poprvé soutěžní kupon pro úvodní kolo. Stejný kupón potřebný pro hru, v níž se tipují výsledky zápasů krajských a okresních fotbalových soutěží, naleznete v tištěném vydání Deníku také příští pondělí, úterý i středu.

14.3.2017

Třinec rozhodl zápas hned v úvodu střetnutí

Fotbalisté Třince v jarní premiéře před svými fanoušky nezaváhali. Po výborném výkonu zaslouženě porazili Táborsko a bodovali už popáté v řadě.

14.3.2017

Čeladná udělila pod Smrkem lekci lídrovi

Čeladná – Jaro v krajském přeboru se sice naplno rozjede až o tomto víkendu, přesto má už soutěž za sebou jeden z vrcholů. A zvládli ho fotbalisté Čeladné, kteří v dohrávce 16. kola porazili po přesvědčivém výkonu vedoucí Bohumín 4:1.

11.3.2017

Šok! Baník prohrál ve Frýdku-Místku!

Velký favorit na postup do první ligy poprvé na jaře klopýtl. Svěřenci trenéra Vlastimila Petržely nezvládli sobotní derby ve Frýdku-Místku, kde prohráli v rámci utkání 18. kola 1:2 a v tabulce mají před druhou Opavou náskok jen jednoho bodu.

8.3.2017

NENECHTE SI UJÍT: Už tento čtvrtek vychází příloha Fotbalové jaro

Devátého března vychází tradiční barevná příloha Fotbalové jaro, která je opět zdarma součástí vydání tištěné verze Deníků vycházejících v Moravskoslezském kraji.

7.3.2017

Valcíři poměří v sobotu síly se silným Baníkem

Frýdek-Místek - Duel s aspirantem na postup do první ligy se hraje ve Stovkách od 14.30 hodin.

7.3.2017

Pavel Vrba hostem rozhodcovského semináře

Region – Úspěšný fotbalový trenér Pavel Vrba zavítal do nedaleké Opavy a nebylo to poprvé. Přijal pozvání svého dlouholetého kamaráda Miroslava Ozaniaka, který ve slezské metropoli pořádá už několik let po sobě seminář pro rozhodčí MSKFS.

5.3.2017

Valcíři si svou formu z přípravy přivezli také do Vlašimi

Frýdek-Místek - Nevýrazný výkon z prvního poločasu prakticky rozhodl duel s Blanickými rytíři. Frýdečtí fotbalisté nakonec ve Vlašimi prohráli 1:3.