Vratimov – Brušperk 7:1 (7:1)

Oslabené a omlazené mužstvo Brušperku utkání totálně nezvládlo. Od začátku kupilo hrubé chyby v obraně, které soupeř nemilosrdně trestal a střílel jeden gól za druhým. O osudu utkání a konečném výsledku tak bylo rozhodnuto již v prvním poločase, ve kterém hráči Biocelu svého soupeře přehrávali po všech stránkách a byli jednoznačně lepším mužstvem. „V první půli nám do branky padlo prakticky vše na co jsme sáhli. Po přestávce jsme hráče prostřídali, ale navýšit skóre se nám už nepodařilo,“ řekl po zápase spokojený trenér vítězného kolektivu Vladan Pražák.

Branky: Svěnčík 4, L. Skoupý 2, Pohludka – Vančo.

Vratimov (1. poločas): Smetana – Sigmund, Andrejko, Stolařík, Pešek – Pohludka, Drozd, Klejnot, L. Skoupý – Svěnčík, Tříska. (2. poločas): Květoň – Pytlíček, Andrejko, Stolařík, Pešek – Vašnovský, P. Skoupý, Hrdý, Papala – Adámek, Toman. Trenér: Vladan Pražák.

Výsledky 3. kola Macron Cupu Vřesina 2011: TJ Petřvald n. Mor. – TJ Heřmanice 6:1, TJ Vítkovice-Svinov – Sokol Vřesina 3:4, TJ Suché Lazce – FK Sokol Mokré Lazce 2:1, Slávie Třebovice – TJ Kunčičky 4:0.

V dalším kole se střetnou: Slávie Třebovice – Vítkovice-Svinov (9.00), TJ Heřmanice – Biocel Vratimov (11.00), Sokol Vřesina – TJ Petřvald n. Mor. (13.00), TJ Kunčičky – Mokré Lazce (15.00), SK Brušperk – Suché Lazce (17.00).