Brušperk s Vratimovem zaspal první poločas

Vřesina- Již tradiční zimní fotbalový turnaj na umělé trávě ve Vřesině měl v minulém týdnu na pořadu své třetí kolo.Los svedl k souboji fotbalisty Vratimova a Brušperku. Hostujícímu celku se tentokráte vůbec nedařilo. Vratimov tak nadále proplouvá turnajem bez ztráty bodu.

28.1.2011

Ilustrační fotoFoto: archiv

Vratimov – Brušperk 7:1 (7:1)

Oslabené a omlazené mužstvo Brušperku utkání totálně nezvládlo. Od začátku kupilo hrubé chyby v obraně, které soupeř nemilosrdně trestal a střílel jeden gól za druhým. O osudu utkání a konečném výsledku tak bylo rozhodnuto již v prvním poločase, ve kterém hráči Biocelu svého soupeře přehrávali po všech stránkách a byli jednoznačně lepším mužstvem. „V první půli nám do branky padlo prakticky vše na co jsme sáhli. Po přestávce jsme hráče prostřídali, ale navýšit skóre se nám už nepodařilo,“ řekl po zápase spokojený trenér vítězného kolektivu Vladan Pražák.

Branky: Svěnčík 4, L. Skoupý 2, Pohludka – Vančo.

Vratimov (1. poločas): Smetana – Sigmund, Andrejko, Stolařík, Pešek – Pohludka, Drozd, Klejnot, L. Skoupý – Svěnčík, Tříska. (2. poločas): Květoň – Pytlíček, Andrejko, Stolařík, Pešek – Vašnovský, P. Skoupý, Hrdý, Papala – Adámek, Toman. Trenér: Vladan Pražák.

Výsledky 3. kola Macron Cupu Vřesina 2011: TJ Petřvald n. Mor. – TJ Heřmanice 6:1, TJ Vítkovice-Svinov – Sokol Vřesina 3:4, TJ Suché Lazce – FK Sokol Mokré Lazce 2:1, Slávie Třebovice – TJ Kunčičky 4:0.

V dalším kole se střetnou: Slávie Třebovice – Vítkovice-Svinov (9.00), TJ Heřmanice – Biocel Vratimov (11.00), Sokol Vřesina – TJ Petřvald n. Mor. (13.00), TJ Kunčičky – Mokré Lazce (15.00), SK Brušperk – Suché Lazce (17.00).

Prodej živých vánočních stromků je v plném proudu

Frýdek-Místek, Třinec - Připomínky, že Vánoce se blíží, číhají na každém kroku zářící ulice a centra měst, vůně punče či svářáku nebo třeba hrající koledy v obchodních domech. V minulých dnech odstartoval i prodej vánočních stromků.

Nové jízdní řády zruší některé spoje

Od zítřka vstoupí v tuzemsku v platnost nové jízdní řády. Změny se dotknou také cestujících na autobusových linkách na Frýdecko-Místecku.

Lokalita za železniční tratí v třineckých Lyžbicích ožívá

Třinec - Včera ráno tam byla otevřena prodejna Kaufland s parkovištěm o kapacitě 314 míst, zároveň se upravilo okolí a příjezdová komunikace včetně kruhového objezdu. Navíc už od neděle 11. prosince budou do této části jezdit i autobusy MHD: nová zastávka má název Lyžbice, za tratí.