Brušperk – Vendryně 2:1 (1:0). V pohledném utkání zahrozili jako první hosté. Ve 20. minutě vyrazil Cymorkovu střelu Habaň na roh, po jehož rozehrání Cymorek svou šanci nedal. O pět minut později zahrával trestný kop Němčík, ale také tuto šanci zhatil Habaň. Po půl hodině udeřili domácí a Poláškově úniku vstřelil vedoucí branku Brušperku Janíček. Ještě v prvním poločase měl na domácí straně dvě příležitosti Polášek a na straně Vendryně Ďurdík. Po změně stran byli aktivnější hosté a domácí spoléhali na rychlé brejky, při kterých Vendryni podržel gólman Csikan. To byli v šanci Polášek a Ščigel, na druhé straně neuspěli Sikora a Mazurek. V 75. minutě hosté chybovali a po rychlém protiútoku následoval faul ve velkém čtverci Vendryně. Nařízenou penaltu proměnil Krupník – 2:0. Domácí pak vedení udrželi. Brušperk: Habaň – Čilok, Krupník, J. Makůch, Šrámek – Janíček, Cigánek, Polášek (76. Kobylák), Skotnica (63. Kožušník) – Pavlas, Ščigel. Trenér Ladislav Pavlát. Vendryně: Csikan – Fojcik, Bezák, Němčík, Ďurdík (69. Sikora) – Chvastek, Divona, Guzik (75. Jochymek), Mazurek – Šinal, Cymorek (46. Mitrenga). Trenéři Zdeněk Černek a Anton Němčík.