I. A třída – skupina A

Vratimov – Bílovec 2:3 (1:2)

Vyrovnané utkání, ve kterém se štěstí v závěru přiklonilo na hostující stranu. Vedení se ujali Bílovečtí ve 23. minutě po střele z pětadvaceti metrů, při které neměl čisté svědomí domácí brankář Smetana. Již po šesti minutách se podařilo po standardní situaci vyrovnat Manďákovi a začínalo se odznova. Gól do šatny ale vstřelili ve 44. minutě hosté. Hráčům Biocelu se podařilo podruhé vyrovnat v 55. minutě Hrdým, který ze dvaceti metrů přehodil hostujícího gólmana. V 80. minutě mohli jít do vedení Vratimovští, ale samostatný únik Toman neproměnil. A jak už to bývá, hosté hned z protiútoku vstřelili třetí branku a nejtěsnější náskok udrželi až do konce.

Vratimov: Smetana – Andrejko, Stolařík, Pešek, Manďák – Pohludka (75. Vašnovský), Patrik Skoupý, Klejnot (46. Vaněk), Lukáš Skoupý – Hrdý (67. Toman), Adámek. Trenér: Jaroslav Andrejko.

I. A třída – skupina B

Smilovice – Brušperk 2:3 (1:2)

Hosté konečně zabrali a překvapivě si odvezli tři cenné body. Hrálo se oboustranně útočně, první branku vstřelil ve 26. minutě Slota, jenž se nejlépe orientoval po rohovém kopu. Hned po dvou minutách přidal tečovanou střelou druhou branku Šlesinger a s domácím týmem to začalo vypadat zle. Přesto se Smilovičtí dostali do hry ve 39. minutě po přímém kopu Ganczarczyka. V 70. minutě přišla další standardní situace domácích a po centru Klara hlavičkoval přesně J. Topiarz. Štěstí se v závěru přiklonilo na stranu hostí, když Jan Makúch v nastaveném čase překonal hlavou domácího brankáře potřetí.

Smilovice: Škarabela – J. Topiarz – Bolf, Kocur, M. Topiarz (65. M. Kohut) – Barteczek (56. Slušný), Klar, L. Kohut, Divina – Ganczarczyk, Máj (75. Cupek). Trenér: Pavel Smatana.
Brušperk: Zahradník – Slota, Cigánek, Strakoš, Čilok – Janíček (70. Kobylák), Vančo, Jan Makúch, Blahut – Šlesinger (80. Kempa), Valigůra (90. Košák). Trenér: Milan Procházka.

Bystřice – B. Albrechtice 3:1 (0:1)

Po první části hry byli spokojenější hosté - skvělá rána do spojnice přistála na hlavě Vally, který trefil přesně. Bystřičtí mohli před pauzou vyrovnat, ale Štvrtňa trefil z trestného kopu jen tyč. „V první půli to byla z naší strany trápená, jako obvykle. Než se náš motor zahřeje, chvíli to trvá,“ pousmál se trenér lídra soutěže Petr Bauman. Po pauze vyběhla na trávník jiná Bystřice. Štvrtňa oslovil rozběhnutého Lachowicze, který vyrovnal a pak sám z přímého kopu za faul na Maiera parádní střelou do šibenice otočil skóre. V závěru Maier vyslal na zteč rozběhnutého Kajfosze a ten po samostatném úniku zaznamenal první branku v dresu Bystřice. „S druhým poločasem mohu být spokojený, už jsme si v něm konečně dali míč,“ podotkl Bauman.

Bystřice: M. Mrozek - M. Bauman - Szturc, Vávra - Maier, Lachowicz, Škarka, Štvrtňa, Slíva (85. Drong) - Aleš Kluz (46. J. Rusz), Jaworski (46. Kajfosz). Trenér: Petr Bauman

Raškovice - Vlčovice 1:1 (0:1)

Proti poslednímu celku tabulky předvedli domácí fotbalisté hlavně v prvním poločase tristní výkon. V 11. minutě centroval hostující Čevela a obránce Šteflíček si míč nešťastně tečoval do vlastní brány. Těsné vedení si pozorně bránící hosté udržovali až do 60. minuty. To se po standardní situaci dostal míč ke Šteflíčkovi a bylo vyrovnáno. V závěru šahali domácí po třech bodech, jenže brankář Gajdušek uspěl jak proti hlavičce Špadta, tak i proti trestnému kopu Juřicy.

Raškovice: Kopecký – Špadt, J. Škola, Šteflíček, Kacíř – J. Škapa (60. Vochta), R. Novák, V. Škola, Klimek (34. Saniter) – Juřica, J. Musálek (77. Feike). Trenéři: Vladimír Šindler a Robert Schedling.

Staré Město - Heřmanice 2:0 (2:0)

Domácím se proti Heřmanicím vydařil první poločas. Skórovat mohl již v 17. minutě obránce Vojkovský, jenže jeho střelu do šibenice hostující gólman vytáhl na rohový kop. O sedm minut později se vyznamenal také ochránce domácí svatyně, když zasáhl proti střele Jandy. Poté se šance přelévaly ze strany na stranu, až ve 40. minutě se krásně pravačkou trefil k tyči Šafranko. Domácí hráče gól povzbudil a v samém závěru první půle se k odraženému míči dostal Prokeš, který ránou pod břevno zvýšil na 2:0. Po změně stran aktivita domácího celku opadla. V 60. minutě byl Balko proti Jandovi opět úspěšný. Vzápětí nastřelili hosté břevno. Veškeré naděje hostí padly v 73. minutě, když jeden z jejich hráčů obdržel červenou kartu. V 87. minutě se trefil ještě Baroš, ale gól mu rozhodčí pro ofsajd neuznali.

Staré Město: Balko – Recman, Roman, Šafranko, Vojkovský – Prokeš, Adámek, Baroš, Krupa (85. Baran) – Růžička, Holek (68. Fryščák). Trenér: Libor Baran.