David Hejda slaví celkové prvenství

Region – Čtenářská soutěž Tip liga o víkendu skončila svou další část. V závěrečném kole se rozhodlo, že vítězem 18. ročníku se stal David Hejda z Frýdku-Místku.

19.6.2012

TIP LIGA - logo.Foto: DENÍK

Rovněž je znám držitel pláta piv za vítězství ve třináctém hracím kole Tip ligy.

Poslední kolo Tip ligy rozhodlo, že celkovým vítězem soutěže se stal David Hejda z Frýdku-Místku, který v posledním kole uhrál o šest bodů více, než jeho největší pronásledovatel Petr Juřica. Na vítěze tak čeká hlavní cena, kterou je barevný LCD televizor od fa D-Sport. Po posledním kole jsou také známi výherci na dalších místech. V tabulce pak naleznete ceny, které získali soutěžící na prvních čtrnácti místech.

Pokud po posledním kole měli soutěžící na prvních místech stejný počet bodů, rozhodovalo: 1) větší počet titulů Tipař kola, 2) větší úspěšnost v Supertrefě, což je počet vstřelených branek z desíti nabízených zápasů v jednotlivých kolech. Doposud počítač seřazoval soutěžící podle celkově dosažených bodů, bodů v posledním kole a pak abecedně podle příjmení. Také v posledním kole jste hráli o karton piv. Z vítězství ve 13. kole Tip ligy se raduje díky lepší Supertrefě Jiří Pavlica z Frýdlantu nad Ostravicí, který si tak může vyzvednout cenu v redakci (Region Frýdecko-Místecko, 8. pěšího pluku 2380, Frýdek-Místek, 3. patro, číslo dveří 71) nebo se domluvit na převzetí ceny na telefonním čísle 606 666 510.

Daniel Božoň - permanentka MFK Frýdek-Místek

Jiří Kielar - 2 hodiny tenisu v Tennis V & K ACADEMY + lekce ve fitness Amazing S & V

Vlasta Myslikovjanová - poukázka v hodnotě 100 Kč – restaurace U Splavu

Jiří Pavlica - plato piv Radegast (0,5 l – 24 ks)

Jiří Tesařík - láhev – restaurace Lašská jizba

Co rozhodlo?

O určení pořadí na konečné 2. a 3. místě rozhodl větší počet úspěšných Supertref. Antonín Valošek jich měl 8, třetí v pořadí, Petr Juřica, 7. Určit přesné pořadí u hráčů na konečném 5. až 10. místě bylo ještě složitější. Pátý se umístil František Oborný, jelikož se v 6. kole stal Tipérem kola, což nikdo další z jeho soupeřů v 18. ročníku Tip ligy nedokázal. U ostatních hráčů se muselo rozhodovat již v úspěšnosti Supertrefy. Šestý Daniel Božoň nasbíral 9 bodů, sedmý Jiří Kielar 5, osmý byl Petr Hruštinec se 2 body. Ve prospěch devátého Pavla Pánka hrála větší úspěšnost v přímém uhodnutí Supertrefy, takže desátý skončil František Klimánek. Oba měli pouze 1 bod. V duelu o konečné 11. – 12. místo byl jasně úspěšnějí Lukáš Nikl (12 b) před Josefem Hejdou (2 b). Také pořadí na 13. – 16. místě musela určit úspěšnost v Supertrefách. Třináctý tedy skončil Vladimír Tomášek (7 b), na 14. pozici skončila nejlepší žena soutěže Vlasta Myslikovjanová (6 b), patnáctý Jiří Pavlica (2 b) a šestnáctý Ján Balko (1 b).

19.6.2012 VSTUP DO DISKUSE

Požár si na domě vyžádal škodu za milion

Starší rodinný domek ve Starém Městě zachvátil v pátek 2. prosince po půl osmé ráno požár.

Region - Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Frýdecko-Místecku a Třinecku.