Comfort Dobratice – FK Staříč 2:2 (1:0).

Do finále letošního okresního poháru se po zásluze probojovaly dva celky hrající okresní přebor. Domácí, jako už tradičně, dali do sestavy hráče z lavičky doplněné třemi dorostenci. I hosté přijeli v neúplné sestavě, ve které byl na soupisce i třiapadesátiletý Josef Mudra. Ve vyrovnaném utkání se mnoho zajímavého dlouho nedělo.

Domácí brankář byl téměř bez práce, o něco více si zachytal gólman Staříče. Dobratice se dočkaly branky ve 37. minutě, kdy se po skrumáži v šestnáctce hostí uvolnil Marián Causidis, jeho střela se ještě odrazila od tyče, ale následně nikým nepokrytý Roman Lisník již skóroval – 1:0. Začátek druhé půle vyšel na výbornou opět domácím fotbalistům.

Při tlaku staříčských hráčů přišla ztráta míče před pokutovým územím, dlouhým odkopem vybídl Sawicki ke sprintu Romana Lisníka a ten v pozici jeden na jednoho nedal ve 49. minutě brankáři hostí šanci zasáhnout – 2:0.

Zdálo se být rozhodnuto, jenže následující minuty přinesly větší aktivitu hostů ze Staříče, kteří téměř čtvrt hodiny hráli v deseti (za zraněného hráče teprve poté nastoupil Mudra). V 80. minutě se k míči dostal hostující Král a překonal vše, co mu stálo v cestě - 2:1.

Tři minuty před koncem střetnutí srovnal stav střídající Josef Mudra. Odveta se hraje na hřišti ve Staříči příští rok.