Frýdeckomístečtí se ujali vedení po deseti minutách zásluhou Fujeríka, ale už za sedm minut srovnal skóre Los. Klub z Brna, který se soudní cestou brání obvinění z údajně prodaného zápasu Vítkovicím v uplynulé sezoně druhé ligy, tak jako poslední tým v tomto ročníku MSFL smazal nulu v kolonce bodových zisků na hřištích soupeřů. Ještě hůř než Frýdek-Místek dopadly doma Karviná a Dolní Benešov.

Karviná šla sice hned po změně stran zápasu s nováčkem z Kroměříže do vedení díky gólu Opice, hosté ale otočili vývoj skóre po brankách Třasoně a Ševčíka. Deset minut před koncem navíc jejich spoluhráč Mazouch neproměnil penaltu. Hanácká Slavia si i tak přivezla první výhru zvenku.

Dolní Benešov vyšel počtvrté za sebou doma naprázdno, podlehl 0:1 Znojmu gólem Kováče a navíc přišel ještě v nastaveném čase o vyloučeného Žídka.