Mosty – Lískovec 1:2 (1:1). Hosté nastoupili v Mostech pouze s jedním hrotovým útočníkem, přesto chtěli na horké půdě
v Mostech uspět. Jenže lepší vstup do zápasu měli domácí hráči. V 18. minutě zahrál Bula trestný kop přesně na hlavu Tomáše Nieslanika a Mosty vedly 1:0. Ve 25. minutě vyšlo skvěle Baumanovi střídání. Na hřiště přišel místo Havláka Priesol a po pár sekundách pobytu na hřišti Priesol vyrovnal střelou z otočky do šibenice. Další branka padla v 68. minutě utkání, kdy se po Vojvodíkově centru prosadil Melár – 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, hosté to zkoušeli po brejkových situacích. Jedna taková mohla vyjít Lískovci
v 70. minutě, ale domácí zachránilo od větší pohromy břevno. Těsné vedení si však Lískovečtí přes snahu domácích o vyrovnání pohlídali.
Mosty: Slovák – Kapsia, I. Lysek, Mucha, J. Bažant – Marszalek (70. Szotkowski), T. Nieslanik, D. Nieslanik, Kufa – Bula, A. Bažant. Trenér Pavel Vavřač.
Lískovec: Smetana – Rek, Miroslav Somr, Havlák (25. Priesol), Vodička – Melár, Šmíd (75. Bardoň), Vojvodík, Nečas, Halama - Zdarsa. Trenér Petr Bauman.