VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové zápasy v regionu

REGION - Rovněž tento víkend bude patřit fotbalovým soutěžím. Nabízíme seznam všech.

28.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Volf

Fotbalové soutěže pokračují o víkendu těmito zápasy.

MSFL: Frýdek-Místek – Znojmo (28. 4. – 10.15).

MSLŽ: Lískovec – Sl. Ostrava (29. 4. – 10.00).

Krajský přebor: Vratimov – Bruntál (28. 4. – 16.00).

I. A třída – skupina B: Lískovec – Staré Město (28. 4. – 16.00), Brušperk – Vendryně (28. 4. – 16.00), Bystřice n. O. – Libhošť (29. 4. – 16.00), Raškovice – Bohumín B (29. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina B: Fryčovice – Heřmanice (28. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina C: Hrádek – Orlová B (29. 4. – 16.00), Smilovice – H. Žukov (29. 4. – 16.00, Nýdek – Sedliště (29. 4. – 16.00), Jablunkov – D. Datyně (29. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina D: Metylovice – V. Albrechtice (29. 4. – 16.00), Kozlovice – Odry (29. 4. – 16.00).

Krajský přebor dorostu: Vratimov – D. Benešov (28. 4. – 9.00 st. + 11.15 ml.), Fotbal Třinec B – Frenštát p. R. (28. 4. – 14.00 st., Lesní).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Dobrá – Baška (28. 4. – 13.45), Staříč – Dětmarovice (28. 4. – 13.45), Brušperk – Lok. Petrovice (29. 4. – 10.00), Nýdek – B. Rychvald (29. 4. – 13.30).

Krajská soutěž žáků – skupina C: Jablunkov – Staré Město (28. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-MístekC – Int. Petrovice (28. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan), Staříč – Fotbal Třinec B (28. 4. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Okresní přebor mužů: Řepiště - Palkovice (28. 4. - 16.00, Čepčor I.), Písek - Ostravice (29. 4. - 16.00, Němec P.), Nošovice - Dobratice (29. 4. - 16.00, Sikora P.), Hnojník - Frýdlant n. O. B (28. 4. - 16.00, Chýlek M.), Bukovec - Hukvaldy (29. 4. - 16.00, Šašinka J.), Staříč - Václavovice (28. 4. - 16.00, KR), Chlebovice - Baška (28. 4. - 16.00, Kantor K.).

Okresní soutěž mužů: Kunčice p. O. - Vojkovice (28. 4. - 16.00, Hrušecký J.), Milíkov - Lučina (29. 4. - 16.00, Suszka J.), Kozlovice B - Janovice B (28. 4. - 16.00, Nevrla J.), Bystřice B - Pržno (28. 4. - 16.00, Konderla J.), Tošanovice - Čeladná B (28. 4. - 16.00, Machala P.).

Okresní přebor staršího dorostu: Chlebovice - Lučina (28. 4. - 13.30, Rapouch V.), Jablunkov - Písek (29. 4. - 13.30, Kuběna P.), Bukovec - Oldřichovice (29. 4. - 13.30, Krůček R.), Kunčice p. O. - Vendryně (28. 4. - 13.30, Novák M.), Kozlovice - Palkovice (29. 4. - 13.45, Nitra J.), Raškovice - Sedliště (29. 4. - 13.45, KR), Smilovice - Frýdlant n. O. (28. 4. - 16.00, Novotný L.).

Okresní soutěž staršího dorostu – skupina A: Staříč B - Václavovice (29. 4. - 10.00, Božoň M.), Čeladná - Ostravice (28. 4. - 13.30, Setlová P.), Fryčovice - Janovice (28. 4. - 13.30, Šimek M.), Řepiště - Pržno (28. 4. - 13.30, Malinovský J.), Metylovice - Hukvaldy (28. 4. - 16.00, Juřík J.).

Okresní soutěž staršího dorostu – skupina B: Milíkov - Mosty (29. 4. - 10.30, Machala P.), Nošovice - St. Město (29. 4. - 13.00, Pfleger D.), Bystřice - Nebory (28. 4. - 13.30, Fuják P.), Hrádek - Vojkovice (29. 4. - 13.30, Nytra A.), Hnojník - Dobratice (28. 4. - 13.30, Pokluda A.).

Okresní přebor starších žáků – skupina A: Fryčovice - Ostravice (28. 4. - 9.30, Rapouch V.), Hukvaldy - Palkovice (29. 4. - 10.00, Němec P.), Řepiště - Frýdlant n. O. A (28. 4. - 10.00, Király P.).

Okresní přebor starších žáků – skupina B: Hrádek - Dobratice (29. 4. - 9.30, Filip A.), Bystřice - Baška (29. 4. - 13.45, KR), Milíkov - Vendryně (29. 4. - 14.00, Pokluda A.).

Okresní soutěž starších žáků – skupina A: Pržno - Čeladná (28. 4. - 9.00, Novák M.), Kunčice p. O. - Kozlovice (28. 4. - 9.30, Pfleger D.), Metylovice - Frýdlant n. O. B (29. 4. - 14.00, Worek R.).

Okresní soutěž starších žáků – skupina B: Dobrá A - Janovice (28. 4. - 9.00, Mudra Z.), Václavovice - Lučina (28. 4. - 9.30, Hrušecký J.), Lískovec - Sedliště (28. 4. - 13.30, KR).

Okresní soutěž starších žáků – skupina C: Dobrá B - Vojkovice (28. 4. - 10.45, Mudra Z.), Raškovice - Nošovice (29. 4. - 11.45, KR), Smilovice - Hnojník (29. 4. - 14.00, Krasula V.).

Okresní soutěž starších žáků – skupina D: Nýdek - Oldřichovice (28. 4. - 9.30, Worek R.), Písek - Mosty (29. 4. - 10.00, Suszka J.), Bukovec - Nebory (29. 4. - 10.00, Novotný L.).

28.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustracni foto

Policisté kontrolovali podávání alkoholu mladistvým

Sprejeři o víkendu rozjasnili další část Frýdku-Místku.
11

Festival proměnil další část města

HLASUJTE: Vyberte nejoblíbenější podnik kraje

/SOUTĚŽ DENÍKU/ K létu neodmyslitelně patří posezení na předzahrádkách s chlazeným pivečkem v ruce, sklenicí nebo třeba setkání s kamarádkou u ledové kávy. Vyberte z našeho seznamu hospůdek, barů a podniků Moravskoslezského kraje tu nejoblíbenější.

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Jejich plody jsou větší než jejich příbuzných odrůd z lesa, na keřích rostou v celých trsech, takže úroda je mnohem snazší a rychlejší, a jejich chuť si s těmi lesními v ničem nezadá. Řeč je o kanadských borůvkách, které si v pohodlí můžete vypěstovat na zahradě nebo i doma na balkoně a jejich sladké bobule budete mít na dosah ruky.

Na hukvaldský hrad se dostaví i Harry Potter

Konec školy je tu a dává tak svolení k započetí prázdnin.

Nahota se na letních koupalištích nenosí

Pokud vyvstane otázka ohledně nahoty u vody, o kontroverzní názory není nouze. Někdo se cítí být pohoršen, jiným to absolutně nevadí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies