VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové zápasy v regionu

REGION - Rovněž tento víkend bude patřit fotbalovým soutěžím. Nabízíme seznam všech.

28.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Volf

Fotbalové soutěže pokračují o víkendu těmito zápasy.

MSFL: Frýdek-Místek – Znojmo (28. 4. – 10.15).

MSLŽ: Lískovec – Sl. Ostrava (29. 4. – 10.00).

Krajský přebor: Vratimov – Bruntál (28. 4. – 16.00).

I. A třída – skupina B: Lískovec – Staré Město (28. 4. – 16.00), Brušperk – Vendryně (28. 4. – 16.00), Bystřice n. O. – Libhošť (29. 4. – 16.00), Raškovice – Bohumín B (29. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina B: Fryčovice – Heřmanice (28. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina C: Hrádek – Orlová B (29. 4. – 16.00), Smilovice – H. Žukov (29. 4. – 16.00, Nýdek – Sedliště (29. 4. – 16.00), Jablunkov – D. Datyně (29. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina D: Metylovice – V. Albrechtice (29. 4. – 16.00), Kozlovice – Odry (29. 4. – 16.00).

Krajský přebor dorostu: Vratimov – D. Benešov (28. 4. – 9.00 st. + 11.15 ml.), Fotbal Třinec B – Frenštát p. R. (28. 4. – 14.00 st., Lesní).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Dobrá – Baška (28. 4. – 13.45), Staříč – Dětmarovice (28. 4. – 13.45), Brušperk – Lok. Petrovice (29. 4. – 10.00), Nýdek – B. Rychvald (29. 4. – 13.30).

Krajská soutěž žáků – skupina C: Jablunkov – Staré Město (28. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-MístekC – Int. Petrovice (28. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan), Staříč – Fotbal Třinec B (28. 4. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Okresní přebor mužů: Řepiště - Palkovice (28. 4. - 16.00, Čepčor I.), Písek - Ostravice (29. 4. - 16.00, Němec P.), Nošovice - Dobratice (29. 4. - 16.00, Sikora P.), Hnojník - Frýdlant n. O. B (28. 4. - 16.00, Chýlek M.), Bukovec - Hukvaldy (29. 4. - 16.00, Šašinka J.), Staříč - Václavovice (28. 4. - 16.00, KR), Chlebovice - Baška (28. 4. - 16.00, Kantor K.).

Okresní soutěž mužů: Kunčice p. O. - Vojkovice (28. 4. - 16.00, Hrušecký J.), Milíkov - Lučina (29. 4. - 16.00, Suszka J.), Kozlovice B - Janovice B (28. 4. - 16.00, Nevrla J.), Bystřice B - Pržno (28. 4. - 16.00, Konderla J.), Tošanovice - Čeladná B (28. 4. - 16.00, Machala P.).

Okresní přebor staršího dorostu: Chlebovice - Lučina (28. 4. - 13.30, Rapouch V.), Jablunkov - Písek (29. 4. - 13.30, Kuběna P.), Bukovec - Oldřichovice (29. 4. - 13.30, Krůček R.), Kunčice p. O. - Vendryně (28. 4. - 13.30, Novák M.), Kozlovice - Palkovice (29. 4. - 13.45, Nitra J.), Raškovice - Sedliště (29. 4. - 13.45, KR), Smilovice - Frýdlant n. O. (28. 4. - 16.00, Novotný L.).

Okresní soutěž staršího dorostu – skupina A: Staříč B - Václavovice (29. 4. - 10.00, Božoň M.), Čeladná - Ostravice (28. 4. - 13.30, Setlová P.), Fryčovice - Janovice (28. 4. - 13.30, Šimek M.), Řepiště - Pržno (28. 4. - 13.30, Malinovský J.), Metylovice - Hukvaldy (28. 4. - 16.00, Juřík J.).

Okresní soutěž staršího dorostu – skupina B: Milíkov - Mosty (29. 4. - 10.30, Machala P.), Nošovice - St. Město (29. 4. - 13.00, Pfleger D.), Bystřice - Nebory (28. 4. - 13.30, Fuják P.), Hrádek - Vojkovice (29. 4. - 13.30, Nytra A.), Hnojník - Dobratice (28. 4. - 13.30, Pokluda A.).

Okresní přebor starších žáků – skupina A: Fryčovice - Ostravice (28. 4. - 9.30, Rapouch V.), Hukvaldy - Palkovice (29. 4. - 10.00, Němec P.), Řepiště - Frýdlant n. O. A (28. 4. - 10.00, Király P.).

Okresní přebor starších žáků – skupina B: Hrádek - Dobratice (29. 4. - 9.30, Filip A.), Bystřice - Baška (29. 4. - 13.45, KR), Milíkov - Vendryně (29. 4. - 14.00, Pokluda A.).

Okresní soutěž starších žáků – skupina A: Pržno - Čeladná (28. 4. - 9.00, Novák M.), Kunčice p. O. - Kozlovice (28. 4. - 9.30, Pfleger D.), Metylovice - Frýdlant n. O. B (29. 4. - 14.00, Worek R.).

Okresní soutěž starších žáků – skupina B: Dobrá A - Janovice (28. 4. - 9.00, Mudra Z.), Václavovice - Lučina (28. 4. - 9.30, Hrušecký J.), Lískovec - Sedliště (28. 4. - 13.30, KR).

Okresní soutěž starších žáků – skupina C: Dobrá B - Vojkovice (28. 4. - 10.45, Mudra Z.), Raškovice - Nošovice (29. 4. - 11.45, KR), Smilovice - Hnojník (29. 4. - 14.00, Krasula V.).

Okresní soutěž starších žáků – skupina D: Nýdek - Oldřichovice (28. 4. - 9.30, Worek R.), Písek - Mosty (29. 4. - 10.00, Suszka J.), Bukovec - Nebory (29. 4. - 10.00, Novotný L.).

28.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Přípravný hokejový zápas: ČR - Slovensko, 23. srpna 2017 v Třinci. (zleva) Sklenička David, Gernát Martin a Bartošák Patrik.
33

Debutant Bartošák: Čekal jsem dlouho, škoda prohry

Dřevjanka U Zbuja v Beskydech.
5

Dřevjanka u Zbuja je na prodej

Rodičům, kteří nepřihlásili své dítě do školky, hrozí pokuty

Letos na podzim začíná platit novela školského zákona, která ukládá rodičům povinnost zapsat do předškolní docházky pětileté děti. Rodičům, kteří děti nepřivedli k zápisu, hrozí pokuty.

Na Olešné se rýsuje nový adventure golf

Frýdek-Místek - Adventure golf má být nově vystavenou atrakcí vedle místeckého aquaparku, který sídlí v lokalitě přehrady Olešná.

Automobil zaparkovala v potoce

Řidička osobního vozidla značky Škoda Octavia zaměstnala hasiče, když projížděla v úterý kolem desáté hodiny dopolední obcí Staříč.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení