Pak se hry ujali hosté a ve 14. minutě Hendrych z trestného kopu překonal domácího brankáře. Po půl hodině hry zahrával Hendrych podruhé standardní situaci a opět překonal brankáře domácích. V šedesáté minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Michal Galásek, a hosté tak hráli v desíti. Domácí si vytvořili drtivý tlak, jenže hosté si již vedení udrželi. Fryčovice: Míček – R. Galásek, Baran, Randják, Chovanec – Temel (88. Adamovský), M. Galásek, Dětský (85. Žídek), D. Galásek – Janek (80. Šugárek), Hendrych. Trenér Igor Zahradník. Skupina C Sedliště – Orlová B 1:2 (0:1). V bojovném utkání se nejprve prosadili hosté, když Majera již v 6. minutě překonal orlovský hráč. Orlová opět skórovala v 72. minutě, kdy podruhé překonala brankáře Majera. Domácí stačili snížit v 78. minutě zásluhou Bílka. Sedliště: D. Majer – Kovalčík (83. Koníček), Lichna, J. Kaloč, Smíchovič – David Kaloč (75. Otýpka), Röschl, T. Majer (40. Sekanina), Hybel – Bílek, Juřica. Trenér Karel Slíva. Rychvald – Smilovice 1:4 (0:2). Hostující hráči opět potvrdili dobrou formu. V 18. minutě se po Franekově centru prosadil Susczik. Ještě před poločasem zvýšil náskok domácích Szmek. Po změně stran nejprve domácí z penalty snížili, ale vzápětí dokázal po Gureckého centru skórovat Gancarczyk. Tentýž hráč dával branku v 87. minutě, když zužitkoval přihrávku od Máje. Smilovice: Bašanda – M. Topiarz – Miroslav Sikora, J. Topiarz, Szmek – Bilko (85. Bilko), Slušný, Franek, Gurecký – Ganczarczyk, Susczik (75. Máj). Trenér Štěpán Kufa. D. Datyně – Hrádek 1:0 (0:0). Utkání bylo po celý průběh vyrovnané a ani jedno mužstvo si nevytvořilo více gólových šancí. Hrádek byl blízko bodu, ale o osudu utkání rozhodla jediná branka z 65. minuty. To domácí předvedli rychlý protiútok, který dokázali brankově zakončit. Hrádek: J. Pav – Psczolka, Byrtus, Mitrenga, Sikora – Walica, M. Pav, Pašek, Stoszek – Kantor, Szefka (80. Szotkowski). Trenér René Pastorek. H. Žukov – Oldřichovice 3:8 (2:4). Oldřichovice začaly ve svižném tempu. V 7. minutě vystřelil ze třiceti metrů Michal Sikora, gólman vyrazil míč na tyč a Zbíral jej dopravil do branky. Ve 12. minutě utekl Bonacina a dával na 0:2. V 18. minutě napřáhl k další dalekonosné ráně Michal Sikora a míč skončil v brance – 0:3. V 19. minutě ale domácí střelou k tyči snížili a ve 25. minutě po trestném kopu korigovali na 2:3. Ještě do poločasu se probil hostující obranou Lukáš Stoszek, přihrál Dytkovi, který mířil přesně – 2:4. Po změně stran přišly velké chvíle Lukáše Stoszka, ten do 78. minuty zaznamenal čistý hattrick. Nejdříve zakončil samostatnou akci, následně akci Pinkase a na 2:7 dával střelou z trestného kopu přes zeď do šibenice. V 80. minutě vstřelil osmý gól hostí Ligocki. Žukov v 83. minutě už jen snížil na konečných 3:8. Oldřichovice: Sagan – Novotný, M. Sikora, Crhonek, Dytko – Bonacina (46. Štěrba), Ligocki, L. Stoszek, Hanke – Zbíral (82. Mauritz), Pinkas (80. Huczala). Trenér Marián Krajčovič. Nýdek – H. Bludovice 3:1 (1:0). Vše podstatné přinesl druhý poločas. V 50. minutě zajistil Nýdku vedení Hamřík. V 66. minutě zahráli hosté malou domů, gólman chytil míč do rukou a z nařízeného nepřímého kopu je potrestal Mikulka – 2:0. V 80. minutě sice Bludovice snížily, ale v závěru vstřelil poslední branku Aleš Kantor. Nýdek: J. Kantor – Cienciala, J. Bujný, Lubojacký, B. Bujný – A. Kantor, Mikulka, Kalus (60. Čermák) – Spratek, Hamřík (70. Přybyla), Dědič. Trenér Miloš Koloničný. Jablunkov – H. Suchá 1:0 (0:0). Domácí celek předvedl v zápase festival zahozených šancí, ale díky 65. minutě se mohl radovat z vítězství. Martynek odcentroval a Duda se z hranice šestnáctky trefil přímo z voleje – 1:0. Další šance pak nedal Bazgier a hlavně Martynek, který mohl skórovat ve třech případech. Jablunkov: Fuják – T. Cieslar, Kluz, Hudzieczek, Straka (Drong) – R. Delina (D. Delina), Šigut, Duda, Sűcz – Martynek, Bazgier. Trenér Stanislav Kluz. Věřňovice – Nebory 3:1 (1:0). Nebory nastoupily do zápasu bez útočníků Cieslara s Trombíkem a navíc se v utkání zranili Gapa s Molnárem. V první půli se domácí ujali vedení, které po změně stran ještě navýšili. V 65. minutě snížil Žajdlík a v další šanci neuspěl Pivko. Po třetí brance Věřňovic mohl snížit Osmaczyk, ale z penalty orazítkoval jen tyč. Nebory: M. Pyszko – Mrózek, Roček, Gapa (Oborný), Osmanczyk – Žajdlík, Molnár (Pivko), Slíž, Stec – Sládek, Vranka. Trenér Radek Morcinek. Skupina D Kozlovice – Metylovice 2:2 (1:1). Vyrovnané utkání skončilo dělbou bodů. Poprvé se skóre měnilo ve 32. minutě, kdy domácím zajistil vedení Pavel Krpec mladší. Ve 38. minutě putoval míč od hostujícího gólmana Michálka přes Jaromíra Němce na Platoše, který přeloboval domácího brankáře – 1:1. Hned po změně stran vedly opět Kozlovice poté, co Radim Žáček proměnil pokutový kop. V 59. minutě se trefil po přihrávce Lukáše Halaty šajtlí Šlachta – 2:2. V samotném závěru měl gól na kopačce hostující Ondřej Němec, ale přestřelil. Kozlovice: R. Mucha – R. Žáček, P. Chýlek (52. Bonk), Pavel Krpec st., Žídek – Klepáč, Bednář, Vlček, Jan Harabiš (81. M. Chýlek) – Pavel Krpec ml., Kuběna (73. Holub). Trenéři Jan Vyvial a Jakub Harabiš. Metylovice: Michálek – D. Halata, Drastich, L. Halata, Kulhánek – O. Němec, Rypka (Šimek), Šlachta, Kopčák – J. Němec (Murka), Platoš (Machů). Trenér Miroslav Somr. Janovice – Tísek 1:0 (1:0). S Kubinou v útoku nastoupili fotbalisté Janovic k dalšímu důležitému zápasu pro záchranu v soutěži. Vyrovnané utkání nakonec rozhodla 35. minuta, kdy jedinou branku duelu vstřelil Žiška. Janovice: Přeček – Nezhoda, Onufer, Pitřík, Kotala – M. Borovský, Liška (Liďák), Žiška, Kostura (Michna) – Kubina (Láža), Roháček. Trenéři Václav Pěcháček a Jiří Petrželka.