Horní Suchá – Janovice 0:2 (0:1)

V souboji čtvrtého celku tabulky se třetím byli jednoznačně lepší hosté. Již v 5. minutě mohl otevřít skóre Žižka, ale těsně minul. Skóre se tak měnilo po čtvrthodině hry zásluhou výstavní trefy Pařenici z osmadvaceti metrů do šibenice. Tlak hostí pokračoval i nadále, přišly další příležitosti Žižky a Karáska, ale skóre se do poločasu již nezměnilo. Po obrátce se domácí snažili o vyrovnání, brankové příležitosti si však nedokázali vytvořit. A tak udeřili opět hosté. V 73. minutě vybojoval v souboji s Przywarou míč Machander, našel Pařenicu a ten přeloboval z hranice šestnáctky domácího gólmana hlavou. Janovičtí se radovali v 85. minutě i potřetí, rozhodčí však k údivu všech vlastní branku domácích neuznal. Přesto tři body zcela po zásluze putují do Janovic.

Janovice: Kramář – Střižík, Škorík, Látal, Lys – Machander (85. Kostura), Vyvial, Pařenica, Karásek – Žižka, Vokoun (8. Plichta). Trenér: Dalibor Láža.

Dětmarovice - Smilovice 1:0 (1:0)

Proti vedoucímu celku soutěže to neměli hosté zrovna jednoduché. Do vedení se favorit dostal ve 22. minutě, když chybu hostující obrany potrestal Kroužek. V závěru utkání Smilovičtí přitlačili, vytoužený gól ale nevstřelili. „Měli jsme v závěru sice tlak, ale bylo to bez nějaké šance na vstřelení branky,” přiznal po utkání hostující trenér Pavel Smatana.

Smilovice: Lysek – J. Topiarz – Bolf, Kocur, M. Kohut – Barteczek, Pokluda, Ganczarczyk, L. Kohut – Noga (72. Sikora), Máj. Trenér: Pavel Smatana.

Bystřice – Raškovice 3:1 (0:1)

Fotbalisty Raškovic dostal na koně Turoň, jeho „malou domů“ ukořistil Causidis a prostřelil brankáře Mrozka. Domácí hráče tento okamžik zjevně rozhodil, na hřišti se hledali. „První poločas se nám nepovedl, naše hra byla špatná,“ nevykrucoval se Jiří Lachowicz, tahoun domácí jedenáctky. Po změně stran Bystřičtí ožili a otočili nepříznivé skóre ve svůj prospěch. Lachowicz kopl roh na první tyč a Štvrtňa poslal hlavou míč do sítě. Vzápětí si Komár naběhl na pas za obranu a precizním centrem vybídl Lachowicze. Domácí pravý záložník měl prsty i v třetím gólu – po faulu Musálka na něj upravil Kluz z pokutového kopu na konečných 3:1.

Bystřice: M. Mrozek – M. Bauman – P. Turoň, Škarka – Komár (85. Šrubař), Lachowicz, Marek Szuscik, Štvrtňa, J. Rusz (71. Drong) – F. Martynek (46. Maier), A. Kluz. Trenér: Petr Bauman.
Raškovice: Kopecký – R. Škapa, J. Škola, Kacíř, Špadt – Klimek (30. Feike, 85. M. Novák), V. Škola, Causidis, Musálek – Vochta, Vlček. Trenéři: David a Vladimír Šindlerovi.

Stará Bělá - Staré Město 3:1 (3:0)

Hostující fotbalisté prochází výsledkovou krizí. Na jaře tým trenéra Nogola ještě nevyhrál. A že neuspějí ani v zápase se Starou Bělou, bylo jasné již po prvním poločase. To se postupně do hostující sítě trefili Knapek, Stařičný a Malík. Až po změně stran se ke slovu dostali také Staroměstští. V 71. minutě byl v pokutovém území faulovaný Tobiáš a Talaš upravil na konečných 3:1 pro domácí.

Staré Město: Balko – Kaňok (Papřok), Recman, Lýsek, Vojkovský – Roman, Šafranko, Talaš, Adámek – Růžička (Fara), Pröschl (Tobiáš). Trenér: Petr Nogol.

Libhošť – Brušperk 3:0 (1:0)

Domácí fotbalisté bojující o záchranu v soutěži vytěžili se silně kombinovaným celkem hostí z minima příležitostí maximum. Vedení se ujali hned v 8. minutě po chybě brankáře Mičíka. Poté se dostali do šancí hosté, ale hlavička Davida Makúcha ve 25. minutě skončila na břevně a střelu Valigůry ve 38. minutě domácí brankář skvěle zneškodnil. I po změně stran mohli srovnat skóre hosté, ale v 80. minutě po závaru v domácí šestnáctce obránce odkopl míč z brankové čáry. A hned z protiútoku přišel trest v podobě druhé branky. Aby toho nebylo málo, výsledek fotbalisté Libhoště pečetili v 84. minutě třetí trefou.

Brušperk: Mičík – Horký (33. Ondruš), Jan Makúch, Strakoš, Januščák (80. Kempa) – Cigánek, Blahut, Demel, Janíček – Valigůra, David Makúch (66. Dubský). Trenér: Milan Procházka.