Hervis Cup se stal kořistí Vsetína a Frýdku-Místku

Na fotbalovém hřišti ve Frýdlantu nad Ostravicí se konal o uplynulém víkendu velký mládežnický fotbalový turnaj – Hervis Cup.

12.6.2015

Mládežnický fotbalový turnaj – Hervis Cup. Foto: Archiv pořadatele

V kategorii mladších přípravek se z celkového vítězství radovali mladí fotbalisté FC Vsetín. Stříbrné medaile obdrželi benjamínci ostravského Baníku a na třetím místě skončili hráči domácího 1. BFK. V kategorii starších přípravek si první místo vykopali hráči MFK Frýdek-Místek. Na druhé příčce skončil 1. BFK Frýdlant a třetí byl Vsetín.

Mládežnický fotbalový turnaj – Hervis Cup.

12.6.2015 VSTUP DO DISKUSE

Předseda Akademie věd České republiky Jiří Drahoš.
6

Bývalý předseda akademie věd Drahoš bude kandidovat na prezidenta

Nejtepleji v Moravskoslezském kraji dnes bylo v Karviné, 21,9 st.

Před 35 lety odstartovala kariéra Jarka Nohavici

/VIDEO/ - Před 35 lety se uskutečnilo první veřejné vystoupení písničkáře Jarka Nohavici na Folkovém kolotoči v Ostravě-Porubě.

Vodáci řeku Ostravici nesjedou

Kvůli stavebním pracím na vodním díle Šance se neuskuteční sjezd řeky Ostravice, který vodáci plánovali na blížící se víkend.

Žáby u přehrady chrání před smrtí pod koly aut zábrany

Padesátimetrový pruh fólie je momentálně kvůli migrujícím žábám umístěn u silnice pod lesíkem Rovňa u přehrady Olešná ve Frýdku-Místku.