VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem

Region - V sobotním odpoledni se ve švýcarské Basileji rozehraje evropský šampionát. A jelikož duel našich reprezentantů s domácími Švýcary koliduje se začátky krajských či okresních zápasů, spousta oddílů zažádala fotbalové svazy o změnu začátku utkání.

6.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jiří Bittner

MSLŽ: Dobratice – Přerov (8. 6. – 16.30).

Krajský přebor: Vratimov – Pustá Polom (7. 6. – 17.00), Frýdlant n. O. – Lískovec (8. 6. – 17.00).

I. A třída – skupina B: Brušperk – FC Ostrava-Jih (7. 6. – 15.00), Staré Město - Smilovice (7. 6. – 15.00), Čeladná - Stonava (7. 6. – 16.30, hřiště Vítkovice – tráva 2), Raškovice – Vendryně (8. 6. – 17.00).

I. B třída – skupina C: Oldřichovice - Sedliště (7. 6. – 15.00), Hnojník - Záblatí (7. 6. – 15.00), Nýdek – Horní Suchá (8. 6. – 17.00), Jablunkov – Dolní Datyně (8. 6. – 17.00), Jablunkov – Dolní Datyně (8. 6. – 17.00), Nebory – Mosty (8. 6. – 17.00).

I. B třída – skupina D: Metylovice - Vlčovice (8. 6. – 17.00).

Krajský přebor dorostu: Fotbal Třinec B – Poruba (7. 6. – 10.00 st. + 12.15 ml., Borek), Staříč – Vratimov (7. 6. – 14.30 st. + 12.30 ml.).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Brušperk - Baška (8. 6. – 10.00), Nýdek - Dobrá (8. 6. – 14.30), Jablunkov – MFK Havířov B (8. 6. – 14.45).

MSŽD žáků: Fotbal Třinec - Rýmařov (8. 6. – 10.00 st. + 11.45 ml., Borek).

Krajský přebor žáků: Frýdek-Místek B – SFC Opava B (7. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan).

Krajská soutěž žáků – skupina B: Brušperk – Kopřivnice (7. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Vratimov – Hrabůvka (7. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C: Staré Město – Fotbal Třinec B (8. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Bystřice n. O. – MFK Havířov B (8. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů: Václavovice - Palkovice (7. 6. - 15.00, Šašinka J.), Frýdlant n. O. B -Baška (7. 6. - 16.00, Čepčor I.), Dobratice - Nošovice (7. 6. - 15.00, Suszka J.), Staříč - Lučina (8. 6. - 10.15, Žvak K.), Řepiště - Ostravice (7. 6. - 15.00, Němec P.), Janovice - Milíkov (8. 6. - 17.00, Krasula V.), Hukvaldy - Písek (8. 6. - 17.00, Kielar J.).

Okresní soutěž mužů: Pržno - Vojkovice (8. 6. - 10.00, Baška, KR), Chlebovice - Kozlovice B (7. 6. - 15.00, Malinovský J.), Kunčice p. O. – Tošanovice (7. 6. - 17.00, Mudra Z.), Janovice B - Paskov (7. 6. - 17.00, Juřík J.), Bukovec - Návsí (8. 6. - 17.00, Fuják P.), Smilovice B - Čeladná B (7. 6. - 15.00, Nevrla J.).

Okresní přebor dorostu: Oldřichovice - Sedliště (7. 6. - 12.30, Kantor V.), Hnojník - Smilovice (7. 6. - 12.30, Švec M.), Václavovice - Palkovice (7. 6. - 13.00, Vernarský J.), Raškovice - Frýdlant n. O. (8. 6. - 14.30, KR), Dobratice - Kozlovice (7. 6. - 12.30, Tatarka), Kunčice p. O. - Písek (7. 6. - 14.30, Rapouch V.).

Okresní soutěž dorostu - sk. A: Řepiště - Fryčovice (7. 6. - 11.00, Mudra J.), Ostravice - St. Město (7. 6. - 14.30, Hrušecký J.), Hukvaldy - Lískovec (7. 6. - 14.30, Pokluda A.), Metylovice - Čeladná (7. 6. - 17.00, Hrušecký J.).

Okresní soutěž dorostu - sk. B: Mosty - Hrádek (7. 6. - 14.30, Machala P.), Nebory - Milíkov (8. 6. - 14.30, Rusina L.), Vojkovice - Vendryně (7. 6. - 14.30, Bajtek B.).

Okresní přebor žáků - sk. A: Frýdlant n. O. A - Sedliště (7. 6. - 9.00, Rapouch V.), Ostravice - Fryčovice (7. 6. - 9.30, Plevza M.), Janovice - Baška (7. 6. - 15.00, Juřík J.).

Okresní přebor žáků - sk. B: Oldřichovice - Smilovice (7. 6. - 9.30, Brozda J.), Bukovec - Jablunkov B (8. 6. - 10.00, Fuják P.), Dobratice - Hnojník (7. 6. - 10.00, Konderla J.).

Okresní soutěž žáků - sk. A: Frýdlant n. O. B - Hukvaldy (7. 6. - 10.30, Rapouch V.), Čeladná - Kozlovice (7. 6. - 15.00, Setlová P.), Metylovice - Kunčice p. O. (8. 6. - 15.00, Nytra A.).

Okresní soutěž žáků - sk. B: Staříč B - Lískovec (7. 6. - 9.30, Valas R.), Dobrá - Fotbal F-M D (7. 6. - 9.30, Pokluda A.). Václavovice - Palkovice (7. 6. - 9.30, Černoevič A.).

Okresní soutěž žáků - sk. C: Nebory - Lučina (7. 6. - 9.30, Černoevič A.), Raškovice - Vendryně (8. 6. - 10.00, Király P.).

Okresní soutěž žáků - sk. D: Milíkov - Písek (8. 6. - 9.30, Brozda J.), Hrádek - Návsí (8. 6. - 9.30, Tatarka). (sch, vš)

6.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Valérie Vaňková, Frýdlant nad Ostravicí, nar. 21. 6., 49 cm, 3,62 kg, Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Právě jsme se narodili, podívejte se na fotogalerii miminek

Lokalita přehrady Olešná je v létě častým cílem rekreantů. Nejvíce láká aquapark. Ilustrační foto.
10

Kempaře čekají na Olešné změny

Krajské kluby znají své soupeře v poháru

V rámci losovacího aktivu, který se uskutečnil ve čtvrtek v Olomouci, byl rozlosován rovněž i nový ročník pohárové soutěže MOL Cup.

Pokuta za rychlost může dovolenou pořádně prodražit

Nástrahy čekají například v opravovaných úsecích v Rakousku, kde jsou automatické radarové systémy.

Olympijský park v únoru 2018 bude na pěti místech v kraji

Sportovní fanoušci se mohou začít těšit, stejně jako při letním klání pod pěti propojenými kruhy v brazilském Rio 2016 budou v České republice Olympijské parky i během zimních her v korejském Pchjongčchangu v únoru 2018. První z nich vyroste v Ostravě.

Poborského pohár míří do Karviné

Karviná – Regionální fotbalová akademie Moravskoslezského kraje vyhrála turnaj fotbalových akademií.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies