Lískovec – Háj ve Slezsku 6:1 (2:0)

Po víkendovém vítězství ve Vratimově domácím hráčům stouplo sebevědomí. Odhodili ze sebe nervozitu a výsledkem byl jejich kvalitní kolektivní výkon. Do svého soupeře se zakousli od úvodních minut a skóre otevřel ve 12. minutě Odstrčilík hlavou po standardní situaci ze strany. Ve 36. minutě byl v šestnáctce hostí nedovoleně zastaven Chlebek a z nařízeného pokutového kopu Čerňák zvýšil na 2:0. Hosté o sobě dali vědět při nástupu do druhé půle a hned ve 46. minutě se jim podařilo snížit nádhernou střelou do šibenice. Tato branka však více nabudila domácí kolektiv a v 62. minutě Šrámek po dlouhém výkopu Smetany přidal třetí úspěch. Hned o čtyři minuty později zvýšil na 4:1 Čerňák a pátou branku si dali hosté v 79. minutě vlastní. Ani to však nebylo vše a v 81. minutě po chybě hostujícího brankáře uzavřel gólový účet zápasu Šrámek. „Dnes jsem spokojen kromě tří bodů i s předvedeným výkonem,“ konstatoval po utkání domácí trenér Valenčin. Domácí se tak vzdálili sestupovým vodám a směřují ke klidnému středu tabulky.

Lískovec: Smetana – Rek (66. Jurek), Vodička, Vojvodík, Odstrčilík – Melár (74. L. Kohut), Myšinský, Šrámek, Chlebek – Tarkoš (57. Priesol), Čerňák. Trenér: David Valenčin. (zd)