V Hrádku zvítězili vysoko 8:3, poté na domácím trávníku porazili 5:3 silný Hnojník. „Hodně nám pomohl příchod Reného Hrušky na trenérskou lavičku. Kluky začal fotbal zase bavit, jelikož na podzim na nás padla jakási deka," řekl domácí záložník Ondřej Majer.

První změnu skóre přinesla 19. minuta, kdy se po standardní situaci dostal míč k Marku Kohutovi a domácí vedli 1:0. Hnojníku se po půlhodině hry podařilo z nenápadné akce vyrovnat zásluhou kanonýra Ganczarczyka. Pak při domácích stálo obrovské štěstí, jelikož střely Papřoka a Komára skončily na břevně lučinské branky. Ve 35. minutě prošel Krzyžánkův roh houštinou hráč na zadní tyč, kde nikým nekrytý Staufčík vrátil domácím jednobrankové vedení. To pak ještě do poločasu navýšili Mikulec s Lukášem Kohutem, takže Lučina měla v poločase více důvodů k radosti.

Tříbrankové vedení možná domácí celek ukolébal, jelikož hosté dokázali po změně stran snížit na 4:3. Konečnou podobu výsledku pak stanovil v 83. minutě střídající Jajkowicz, který po Krzyžánkově rohovém kopu byl u míče přeci jen rychleji než zasahující gólman Pielesz. „Zápas jsme si zadrbali sami, kdy jsme nejprve prohrávali, ale pak jsme se dokázali vrátit do utkání. Vzápětí jsme nastřelili dvě břevna, ale místo toho, abychom vedli 3:1 my, tak jsme po standardních situacích soupeře inkasovali blbé branky. Přitom jsem kluky před zápasem upozorňoval, aby si na standardky domácích dali pozor," čertil se po zápase kouč Hnojníku David Grygar.

Finstal Lučina TJ Sokol Hnojník 5:3 (4:1)

Branky: 19. M. Kohut, 35. Staufčík, 36. Mikulec, 43. L. Kohut, 83. Jajkowicz 28. a 77. Ganczarczyk, 66. Papřok. Rozhodčí: Hrňa Kyselý, Somr. ŽK: L. Kohut Dyrčík, Kušnirák, Komár. Diváci: 100.

Lučina: Balko Bubík (90. Vojkovský), M. Kohut, Staufčík, Goroš Krzyžánek (86. R. Tomíček), Myšinský, L. Kohut, Majer K. Tomíček (81. Janáček), Mikulec. Trenér: René Hruška.

Hnojník: Pielesz Jantoš, Stryja, Škarka, A. Klus Kušnirák, Walica (62. Dyrčík), Komár, Papřok Ganczarczyk, Ďurfina (74. M. Klus). Trenér: David Grygar.