Samotný zápas začal pěkně od podlahy. Už v 9. minutě se do pokutového území Lískovce prodral krajní obránce Papřok, toho při následném pokusu o kličku fauloval Strouhal a rozhodčí Folvarčný s odpískáním pokutového kopu váhat nemusel. K jeho exekuci se postavil García a ranou k tyči otevřel skóre zápasu – 0:1. Radost hostí ale dlouhého trvání neměla. Už o tři minuty později napřáhl Kořínek a míč zasvištěl ke vzdálenější tyči nošovické branky – 1:1. Domácí ožili, ale další šance Tarkoše zůstala neproměněna. Lískovecký útočník totiž lobem překopl i hostující bránu. Z první půle stojí ještě za zmínku akce z poslední minuty, kdy Červený krásně uvolnil do úniku Bosáka, toho však vychytal domácí gólman Škarabela.

Do druhého poločasu vyslal nošovický trenér Miroslav Goroš na hřiště zkušeného Radima Nikla a ten se mu již po pěti minutách svého pobytu na place odvděčil gólem – 1:2. Ani tentokráte domácí fotbalisté s vyrovnáním neotáleli. Ihned z následné akce se k míči dostal Tarkoš a s mírnou dávkou štěstí to bylo 2:2. S přibývajícími minutami bylo ale patrné, že domácí družině začínají docházet síly. Navíc lískovečtí zadáci vyrobili v 67. minutě zbytečnou chybu, za kterou je ztrestal svou druhou brankou v zápase García. Tentýž hráč mohl v 77. minutě zkompletovat svůj hattrick, míč se ale odrazil od břevna domácí branky. Trocha vzruchu přinesla 79. minuta, ve které srovnal střídající Piváček. Radost domácího celku však byla planá, jelikož gól byl dosažen z ofsajdu. A tak udeřilo na druhé straně. V 89. minutě si Radim Nikl vyměnil míč s Červeným a povedeným lobem na zadní tyč upravil na konečných 2:4 pro Nošovice.

SOKOL LÍSKOVEC – SK NOŠOVICE-LHOTY 2:4 (1:1)

Branky: 12. Kořínek, 54. Tarkoš – 9. a 68. García (první z pk), 51. a 89. R. Nikl. Rozhodčí: Folvarčný – Šigut, Melotík. ŽK: Randják, Strouhal – Bosák, R. Nikl. Diváci: 50.
Lískovec: Škarabela – Fasuga, Konečný (55. Randják), Maléř, Strouhal – Vodička, Vojvodík, Mikulenka, Šponer (73. Somr) – Kořínek (53. Piváček), Tarkoš. Trenér: Alan Hill.
Nošovice: Klimczak – Š. Papřok, Vojkovský, T. Damek (46. R. Nikl), Račev – Červený, Šigut, García, Horáček – Dužík, Bosák (88. L. Nikl). Trenér: Miroslav Goroš.