Okresní pohár pro Čeladnou

Čeladná - Fotbalisté Čeladné se stali ve středu 15. dubna vítězi okresního poháru mužů.

17.4.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Čeladná – Staré Město 3:1 (2:0)

Po podzimním nerozhodném výsledku 2:2, kterým se oba soupeři rozešli v prvním finálovém zápase, tentokrát nebylo o vítězi pochyb. Domácí kolektiv si po zahřívací půlhodině vytvořil převahu, kterou zúročil i brankově.

Skóre otevřel ve 38. minutě Remeš střelou z pětadvaceti metrů, druhou trefu přidal o tři minuty později Kunz. Ve druhé půli pokračoval zápas ve stejném trendu a třetí branku vstřelil opět Remeš. Konečnou podobu výsledku stanovil v 83. minutě Roman střelou z voleje z hranice šestnáctky.

Rozhodčí Švec – Krpel, Kolarský, ŽK 3:2, 70 diváků.

Čeladná: Kramář – Machanec, Kaloč, Březovský – Pražák, Zouhar (67. Ulehla), Staskievič (46. Indra), Kunz, Remeš – Pfleger, Rodek (46. Vlk). Trenér: Bohuš Keler.

Staré Město: Sedlář – Recman, Talaš (46. Němec), Prokeš, Vojkovský – Baroš, Šafranko, Ručka (69. Pětrula), Roman – Poloch (46. Kaňok), Konečný. Trenér: Lubomír Pokluda. (zd)

17.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Nové jízdní řády zruší některé spoje

Od zítřka vstoupí v tuzemsku v platnost nové jízdní řády. Změny se dotknou také cestujících na autobusových linkách na Frýdecko-Místecku.

Lokalita za železniční tratí v třineckých Lyžbicích ožívá

Třinec - Včera ráno tam byla otevřena prodejna Kaufland s parkovištěm o kapacitě 314 míst, zároveň se upravilo okolí a příjezdová komunikace včetně kruhového objezdu. Navíc už od neděle 11. prosince budou do této části jezdit i autobusy MHD: nová zastávka má název Lyžbice, za tratí.

Prezident klubu je u soudu, podvod odmítá

Podezřelými machinacemi, které se měly dít v mládežnickém hokejovém klubu HC Frýdek-Místek, se v pátek 9. prosince začal zabývat frýdecko-místecký okresní soud.