VYBERTE SI REGION

Kam o víkendu za fotbalem

REGION - I tento víkend se na fotbalových hřištích odehrají zápasy okresního i krajského přeboru. My vám přinášíme dnes jejich přehled včetně dorostu.

20.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Bělka

MSFL:

Frýdek-Místek - Lipová (20. 10. – 10.15).

Krajský přebor:

Lískovec – Lichnov (20. 10. – 15.00), Frýdlant n. O. – Poruba (21. 10. – 15.00), Bystřice – Háj ve Slezsku (21. 10. – 15.00).

I. A třída – skupina B:

Brušperk – Raškovice (20. 10. – 15.00), Vendryně – Staré Město (20. 10. – 15.00), Smilovice – Libhošť (21. 10. – 15.00).

I. B třída – skupina C:

Oldřichovice – Sl. Petřvald (20. 10. – 15.00), Sedliště – Nýdek (20. 10. – 15.00), Hrádek – Mosty (21. 10. – 15.00).

I. B třída – skupina D:

Fryčovice - Tichá (20. 10. – 15.00), Dobrá – Mořkov (20. 10. – 15.00), Kozlovice – Vlčovice (21. 10. – 15.00).

MSDL dorostu:

Třinec – Sparta Brno (20. 10. – 11.00 st. + 13.15 ml.).

Krajský přebor dorostu:

Vratimov – Dolní Benešov (20. 10. – 9.00 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Baška – Nýdek (20. 10. – 12.45), Dobrá – Bohumín (20. 10. – 12.45), Brušperk – Skotnice (21. 10. – 10.00).

MSŽL žáků:

Frýdek-Místek – Tescoma Zlín (20. 10. – 11.00 st. + 12.45 ml., Stovky).

Krajská soutěž žáků – skupina B:

Brušperk – Hlubina (20. 10. – 9.00 st. + 10.45).

Krajská soutěž žáků – skupina C:

Frýdek-Místek C – Petřvald u Karviné (20. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan), Fotbal Třinec B – Inter Petrovice (21. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml., Borek).

Okresní přebor mužů:

Nošovice - Janovice (21. 10. - 15.00, Nošovice, Pokluda A.), Baška - Hukvaldy (20. 10. - 15.00, KR), Milíkov - Václavovice (21. 10. - 15.00, Suszka J.), Písek - Řepiště (21. 10. - 15.00, Machala P.), Palkovice - Staříč (20. 10. - 15.00, Worek R.), Ostravice - Lučina (20. 10. - 15.00, Šašinka J.), Frýdlant n. O. B - Dobratice (20. 10. - 15.00, Novák M.).

Okresní soutěž mužů:

Paskov - Janovice B (21. 10. - 10.00, Staříč, hřiště B, Krasula V.), Kozlovice B - Chlebovice (20. 10. - 15.00, Nytra A.), Čeladná B - Smilovice B (20. 10. - 15.00, Kunčice, Vernarský J.), Vojkovice - Pržno (20. 10. - 15.00, Malinovský J.), Návsí - Bukovec (21. 10. - 15.00, Hrušecký J.), Tošanovice - Kunčice p. O. (20. 10. - 15.00, Király P.).

Okresní přebor dorostu:

Písek - Dobratice (21. 10. - 12.30, Němec P.), Oldřichovice - Raškovice (20. 10. - 12.30, Bajtek B.), Palkovice - Bukovec (20. 10. - 12.30, Juřík J.), Frýdlant n. O. - Hnojník (21.10. - 12.30, KR), Sedliště - Kunčice p. O. (20. 10. - 12.30, Rusina L.), Kozlovice - Lučina (20. 10. - 12.45, Setlová P.), Smilovice - Václavovice (20. 10. - 15.00, Novotný L.).

Okresní soutěž dorostu – skupina A:

Lískovec - St. Město (21. 10. - 10.00, Somr M.), Ostravice - Frýdlant n. O. B (20. 10. - 12.30, Kniezek K.), Fryčovice - Janovice (20. 10. - 12.30, Somr M.), Čeladná - Hukvaldy (20. 10. - 12.30, Kunčice, Božoň M.), Metylovice - Řepiště (20. 10. - 15.00, Rapouch V.).

Okresní soutěž dorostu – skupina B:

Mosty - Nebory (20. 10. - 12.30, Krůček R.), Hrádek - Vojkovice (21. 10. - 12.30, Kielar J.), Bystřice - Nošovice (21. 10. - 12.30, KR).

Regionální soutěž žáků – skupina A:

Frýdlant n. O. - Hukvaldy (20. 10. - 9.00, Nevrla J.), Kunčice p. O. - Čeladná (20. 10. - 9.30, Božoň M.), Kozlovice - Ostravice (21. 10. - 13.00, Chýlek M.).

Regionální soutěž žáků – skupina B:

Baška - Palkovice (20. 10. - 9.30, Pokluda A.), Frýdlant n. O. B - Janovice (20. 10. - 10.45, Nevrla J.).

Regionální soutěž žáků – skupina C:

Fryčovice - Václavovice (20. 10. - 9.30, Hrušecký J.), Dobrá - Staříč B (20. 10. - 9.30, Kielar J.), Lískovec - Sedliště (20. 10. - 12.30, KR).

Regionální soutěž žáků – skupina D:

Hnojník - Vojkovice (20. 10. - 9.30, Mudra Z.), Lučina - Raškovice (21. 10. - 12.45, Černoevič A.).

Regionální soutěž žáků – skupina E:

Milíkov - Nýdek (21. 10. - 9.30, Sikora P.), Smilovice - Oldřichovice (20. 10. - 9.30,Oldřichovice, KR), Vendryně - Nebory (20. 10. - 9.30, Legierský B.).

Regionální soutěž žáků – skupina F:

Hrádek - Mosty (21. 10. - 9.30, Novotný L.), Písek - Návsí (21. 10. - 10.00, Němec P.), Jablunkov B - Bukovec (19. 10. - 16.00, Krůček R.). (sch, vš)

20.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Linka číslo 6 už nezajíždí k poliklinice v Místku, ale cestující mohou nastoupit na zastávce Ostravská (na snímku).

Změny v MHD budí reakce. Lidem se nelíbí, že „šestka" už nestojí u polikliniky

Požár střechy domu v Paskově.
11

Domek začal hořet kvůli závadě na elektroinstalaci

Operatéři si nasazují 3D brýle

Nemocnice Podlesí v Třinci se může pochlubit novou 3D laparoskopickou věží. Při zákrocích používají lékaři speciální 3D brýle, díky kterým vidí obraz operované oblasti reálněji než dosud.

Dravecký: Zápas rozhodly slepené góly na začátku třetí třetiny

/ROZHOVOR/ Dal dva góly, přesto jeho trefy Třinci k bodovému zisku nepomohly. Útočník Vladimír Dravecký po zápase neměl moc důvodů k žertování.

Jablunkovských loni ubylo

Do nového roku vstoupil Jablunkov s 5664 obyvateli.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies