Smilovičtí fotbalisté neuspěli na hřišti ve Stonavě a o gól prohráli

REGION - Nováček I. A třídy zajížděl na hřiště do Stonavy a nakonec těsně prohrál.

1.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Fotbalisté Smilovic branku nevstřelili, takže ze Stonavy nakonec odjeli poraženi. Stonava – Smilovice 1:0 (0:0). V první vážnější situaci se ocitli hosté ve 20. minutě, když se Susczik uvolnil na levé straně hřiště, jeho přihrávka našla volného Bilka, následná střela se od domácího obránce odrazila ke Ganczarczykovi, jenže kanonýr hostí střílel vedle branky.

Ve 33. minutě stálo při hostujících fotbalistech velké štěstí, když Stonavští nastřelili tyčku. Rozhodnutí přišlo až ve druhém poločase. V 71. minutě se prosadili domácí po ofsajdem zavánějící akci. Hosté mohli srovnat nepříznivý stav o čtyři minuty později, jenže Kohutova střela skončila na tyči.

V 80. minutě zahrávaly Smilovice roh a hlavička Jiřího Topiarze minula o fous domácí branku. Stonavští fotbalisté si již zdržovací taktikou hubené vítězství pohlídali.

Smilovice: Rufer – Miroslav Topiarz – Przeczek (81. Slušný), Jiří Topiarz, Szmek – Gurecký (70. Kohut), Franek, Klár, Bilko – Ganczarczyk, Michal Susczik. Trenéři Štěpán Kufa a Ivo Kopka.

1.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Oprava horkovodu dočasně zruší autobusové zastávky v Místku

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Dolní Lomná - Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Při Beskydských rekordech se štafetově pila limonáda

Pokus o další zápis Frýdku-Místku do České knihy rekordů se vydařil. Návštěvníci frýdeckého náměstí se při sobotních Beskydských rekordech, které byly spojeny s gastrofestivalem, zapojili do štafetového pití limonády Koňakola od pivovaru Koníček.