Lískovec - Fotbalisté Lískovce překvapivě doma nestačili na tým Mohelnice.

29.9.2010

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

LÍSKOVEC - MOHELNICE 3:4 (0:1)

Domácí fotbalisté tentokrát předvedli jeden z nejslabších výkonů v sezoně. Hráli příliš profesorsky, což běhaví hosté využili a z minima vytěžili maximum. Nic na tom nemění ani zázračná domácí pětiminutovka mezi 81. a 86. minutou. Hosté šli do vedení v 9. minutě zásluhou krásné střely z dálky, jejímž autorem byl Heger. Domácí sice opticky svého soupeře tlačili, ale vyložené příležitosti nepřicházely.

Druhá branka hostí přišla ve 47. minutě a úspěšným střelcem byl Macák. V 55. minutě byl ve vápně faulován pronikající Okleštěk a z nařízené penalty přidal třetí branku hostí kapitán Kuba. Domácím vykřesal naději v 81. minutě Broulík hlavou a hned v 84. minutě po narážečce Lukáše Myšinského střelou k tyči upravil na 2:3.

Neuvěřitelné se stalo skutkem, když se v 86. minutě podařilo Šrámkovi vyrovnat. Zde se však domácí dopustili osudové chyby. Místo aby se spokojili s bodem, kterému v 80. minutě nevěřil nikdo, pokračovali v útočné aktivitě. Ale hosté měli skvělý přechod do útoku a z rychlého brejku se v 90. minutě podařilo skórovat Oklešťkovi. Chvíli nato uviděl červenou kartu Vodička a domácí tak vypili kalich hořkosti až do dna.

Lískovec: Dittert – J. Myšinský, P. Maléř, Nováček, Vodička – Chlebek, Kubáň (52. Kořínek), Čerňák (66. L. Myšinský), Holý (74. Papřok) – Šrámek, Broulík. Trenér: Martin Rozhon.

(zd)

29.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Pohřešovaná Helena Kanalošová z Frýdku-Místku.

Policisté hledají dívku z dětského centra

Beskydská horská chata Prašivá.

Obnovu chaty podpořilo i město

Debutant Bartošák: Čekal jsem dlouho, škoda prohry

/FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ Tak se dočkal! Hokejový gólman Patrik Bartošák si ve středečním přípravném utkání se Slováky v Třinci odbyl premiéru v seniorské reprezentaci.

Dřevjanka u Zbuja je na prodej

Ostravice - Oblíbená horská restaurace Dřevjanka U Zbuja pravděpodobně změní majitele. Je totiž nabízena i s přilehlým nově postaveným penzionem k prodeji. Celková cena se má pohybovat okolo deseti milionu korun.

Rodičům, kteří nepřihlásili své dítě do školky, hrozí pokuty

Letos na podzim začíná platit novela školského zákona, která ukládá rodičům povinnost zapsat do předškolní docházky pětileté děti. Rodičům, kteří děti nepřivedli k zápisu, hrozí pokuty.

Na Olešné se rýsuje nový adventure golf

Frýdek-Místek - Adventure golf má být nově vystavenou atrakcí vedle místeckého aquaparku, který sídlí v lokalitě přehrady Olešná.