Raškovice – Stará Bělá 2:1 (1:0)

Fotbalisté Raškovic počtvrté za sebou nepoznali hořkost porážky a na domácím hřišti zdolali favorita z Bělé. Skóre zápasu otevřel v 10. minutě Musálek. Další šance Šebesty také volala po gólu, ale hostující brankář byl zcela proti. Vyrovnání mohla přinést chyba Špadta v závěru první půle, ale domácí tým podržel výborným zákrokem brankář Kopecký.

V úvodní minutě druhého poločasu již Kopecký kapituloval, když jej překonal hostující Malík. I když měla Bělá v závěru utkání mírnou převahu, body nakonec zůstaly v Raškovicích. Domácímu trenérovi vyšlo střídání, když se o druhý gól postarali náhradníci. Musálkův centr tečoval hlavou Meca a Feike rozhodl o výhře Raškovic.

Raškovice: Kopecký – Jančálek, Špadt, Kacíř, Vochta – Musil, Novák, Šigut, Škapa (71. Feike) – Musálek, Šebesta (90. Meca). Trenér: David Šindler.

Bystřice – Brušperk 0:0

Domácí fotbalisté nevyhráli ani třetí domácí zápas v řadě. Bystřice měla v zápase mírnou územní převahu. V 18. minutě vypadl brankáři Cymorkovi při střele Pavlase míč z náruče a lehce se otřel o tyčku. O pět minut později měl velkou příležitost domácí Huczieczek, ale brankář Konečný jej vychytal. Po změně stran namířil hlavou z nadějné pozice Cigánek těsně nad domácí branku. A když ani v posledních minutách domácí své šance neproměnili, skončil duel bezbrankovou remízou.

Bystřice: V. Cymorek – P. Zbončák – Komár, Škarka – Polák, Bauman, Turoň, Staniek – Kluz, M. Hudzieczek (25. Lerenzini, 40. Kuczera), Foniok. Trenér: Dušan Zbončák.

Brušperk: Konečný – Čilok, Makúch, Krupník, Cigánek – Janíček, Strakoš, Skotnica (75. Hába), Šrámek – Valigůra, Pavlas (38. Demel). Trenér: Vladimír Mokrohajský.

Libhošť – Čeladná 1:4 (1:3)

Hosté předvedli snad svůj nejlepší podzimní výkon a utkání se hrálo prakticky jen na jednu branku. Domácí se dostali do jediné náhodné šance v 15. minutě, ze které se ujali vedení. Ne však na dlouho, neboť již o tři minuty později srovnal skóre Ulehla hlavou po centru ze strany. Další branka hostí byla jako přes kopírák a padla ve 25. minutě, když jejím autorem byl Pfleger. Na 1:3 upravoval ve 40. minutě Indra. Tlak Čeladné pokračoval i po změně stran a čtvrtou trefu zaznamenal ve 48. minutě Ulehla, a jak jinak než opět hlavou. O chvíli později zatřásl břevnem Rusnok. Hosté v dalším průběhu hry sice v tempu polevili, přesto s přehledem dotáhli zápas ke zdárnému konci.

Čeladná: Cuper – Machanec, Rusnok, Březovský (52. Remeš), Pražák – Staskevič (65. Andrejko), Kaloč, Indra, Zouhar – Pfleger (80. Kunz), Ulehla. Trenér Bohuš Keler.

Smilovice – Dolní Lutyně 2:2 (2:1)

Po překvapivé porážce v Příboře nedokázali hráči Smilovic zvítězit ani na domácím hřišti. Již v 7. minutě domácího brankáře zaskočila krásná střela Čiefa do šibenice. Ve 25. minutě bylo srovnáno, když si Májův prudký centr z pravé strany srazil do vlastní branky Šimek. O tři minuty později zahráli hosté v pokutovém území rukou a Červený strhl vedení na stranu Smilovic. Domácí soupeře přitlačili, ale šance Topiarze, Máje ani Szuscika gól nepřinesl. Po změně stran se v 55. minutě opět prosadil hostující Čief a hosté si ze hřiště favorita odvezli překvapivě bod.

Smilovice: Lysek – Bolf, Pindor, Klar, Szuscik – Červený, Cieslar, J. Topiarz, Slušný – Ganczarczyk (85. Smolka), Máj (59. Sikora). Trenér: Pavel Smatana.

Staré Město – Příbor 2:1 (1:1)

Lepší vstup do utkání měl oslabený tým domácích, když se ve 13. minutě krásně opřel do míče Šafranko a nechytatelnou ránou nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve 24. minutě se v dobré příležitosti ocitl Růžička, ale ani dva jeho střelecké pokusy k brance nevedly. V závěru první půle hosté přitlačili a zaslouženě vyrovnali, když chybu Syřínka potrestal Mičaník. Po změně stran se obraz hry zcela obrátil. Více ze hry měli domácí, kteří nakonec díky přesné trefě Recmana po rohovém kopu zdolali Příbor 2:1.

Staré Město: Sedlář – Prokeš, Recman, Konečný, Vojkovský – Syřínek (90. Potrik), Fára, Šafranko, Slíva – Chyba (46. Taláš), Růžička. Trenér: Lubomír Pokluda.