Skupina C

Nýdek – Inter Petrovice 3:3 (1:0)

Pro domácí měl být zápas snadnou záležitostí, nakonec z toho bylo nesmírné trápení. Když se po několika minutách hry po rohovém kopu opřel do odraženého míče Mazurek a parádní střelou trefil tyčku, od níž se míč odrazil do sítě, vypadalo to, že se naplní veškeré papírové předpoklady. Snadná záležitost se ale nekonala, zvýšení náskoku se nedostavilo. Mimo jiné i proto, že Faruga z přímého kopu rozvibroval pouze břevno. Po změně stran domácí hráče znenadání postihla černá desetiminutovka. Z ničeho nic přestali hrát a během necelých deseti minut dovolili nováčkovi soutěže vstřelit tři góly a otočit skóre ve svůj prospěch. Poté se Nýdečtí probudili a začali dohánět ztrátu. Očadlík střelou k protější tyči snížil na 2:3 a po závaru, který vznikl po rohovém kopu, na konečných 3:3 vyrovnal spíše sváteční střelec Tlacháč.

Nýdek: J. Kantor – Babilon – B. Bujný, Mazurek – Tlacháč – Mar. Szuscik, Faruga, Swaczyna, Očadlík – Spratek, A. Kantor. Trenér: Radomír Šulák.

Hrádek – Jablunkov 2:2 (1:1)

Sto padesát diváků vidělo fotbal, který je nemohl nudit. V úvodu utkání po Zbončákově centru skóroval Martynek, který záhy neproměnil další slibnou možnost hostí. Neúspěšným střelcem byl i Harwot. Domácí fotbalisty dostal zpět do zápasu útočník Kantor. Jeho mužstvo trefilo v první půli dvakrát brankovou konstrukci. Po změně stran se začaly dít věci. Předběhla je však poměrně klidná pasáž, která vyústila ve velké šance Zbončáka a Martynka. Poté už přišel souboj Harwota s Pszczolkou ve vápně. Sudí Kantor jej posoudil jako nedovolený a kopala se penalta, kterou Dudovi skvěle vystihl Szczuka. Zanedlouho zleva odcentroval D. Cieslar a Harwot poslal hlavou míč za brankovou čáru. Důležitou situací byla červená karta pro Martynka. Záhy Bojko hlavičkoval do břevna, které pak zastavilo i výborný přímý kop Pinďáka. Po Dudově hlavičce vyrovnal střelou z velkého úhlu Pszczolka a stejný hráč pak nádherným volejem nastřelil břevno.

Hrádek: M. Kawulok – Pinďák – Pszczolka, Bojko, Z. Turoň – M. Worek (60. Schneider), T. Stoszek, P. Ostruszka, M. Paw – Duda, T. Kantor. Trenér: Slavomír Byrtus.

Jablunkov: Szczuka – Szücs, Samiec, D. Delina, Straka – Schober, Harwot, Šigut, D. Cieslar (71. Szotkowski) – J. Martynek, Př. Zbončák. Trenér: Stanislav Kluz.

Mosty – Oldřichovice 1:5 (0:1)

Ve dvou zápasech dosáhli Oldřichovičtí impozantního skóre 15:1. V Mostech vůbec nebrali ohled na solidní domácí výsledky místní jedenáctky a po průniku Niemiece a přesném zakončení J. Sikory získali náskok. Velmi nebezpeční byli však i domácí – Muchův gól neplatil kvůli údajnému ofsajdu, posléze tentýž hráč neproměnil další možnost. Netrefil se ani T. Nieslanik, který nejdříve hlavičkoval do gólmana a pak hlavou zacílil nad bránu. Druhý gól favorita přišel po Saganově dlouhém výkopu a Stoszkově precizním lobu, třetí pak po akci Šinála. Čtvrtá branka padla z přímého kopu L. Stoszka, který z bezmála 30 metrů vymetl šibenici. Pak se už konečně dočkali zaskočení domácí, centr Buly z přímého kopu prodloužil do sítě T. Nieslanik. Naposledy se ale smáli hosté, konkrétně L. Stoszek, který využil okénka v obraně a zkompletoval si tak svůj hattrick.

Mosty: Datko – Kapsia – D. Nieslanik, Szlaur (75. M. Turek) – J. Bažant – A. Bažant (58. J. Lysek), Kufa, I. Lysek (81. Lukoš), Mucha – Bula, T. Nieslanik. Trenér: Pavel Vavřač.

Oldřichovice: Sagan – Hanke – Vlachovič, Mart. Sikora – Dytko – Šinál, Mauritz, L. Stoszek, Niemiec – J. Sikora, R. Worek. Trenér: Marián Krajčovič.

Skupina D

Bílovec – Kozlovice 0:0

Fotbalisté Kozlovic ani ve druhém podzimním střetnutí neobdrželi branku. Tentokráte si z Bílovce odvezli bodík za bezbrankovou remízu. „Ta remíza je asi spravedlivá. Ve druhé půli jsme si sice vytvořili nějaké šance, ale ani Jakub Harabiš, ani Chýlek branku nedali,“ řekl po utkání vedoucí mužstva Zdeněk Mucha.

Kozlovice: Pavlát – P. Chýlek, Kuběna, Žídek, Žáček – L. Chýlek (66. Svoboda), Bednář, Bonk, Elek – M. Krpec (87. Eliáš), Jakub Harabiš. Trenér Miroslav Vyvial.

Vlčovice – Metylovice 4:0 (2:0). Hosté měli špatný vstup do zápasu. Již po dvou minutách hry se prosadil domácí Lichnovský. V 15. minutě přidali domácí druhou branku, až pak začali hosté něco , Čevela, Švrček…

Metylovice: Přeček – Hadámek – J. Němec (Machů), L. Halata, Kulhánek – D. Halata, M. Němec (Bialoň), Urbančík, Rypka – Platoš, Smilovský (Bražina). Trenér Josef Vaněk. (rom, sch)