VYBERTE SI REGION

Fotbalisté Lískovce hostí Vendryni

REGION - Ve fotbalové I. A třídě přivítá Lískovec Vendryni V dalším okresním derby této soutěže hostí Brušperk Mosty u Jablunkova.

26.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archív

Fotbalisté našeho regionu nastoupí během víkendu k dalším zápasům. Krajský přebor: Čeladná – Kobeřice (26. 5. – 16.30). I. A třída – skupina B: Lískovec – Vendryně (26. 5. – 16.30), Staré Město – Bohumín B (26. 5. – 16.30), Brušperk – Mosty (26. 5. – 16.30), Bystřice – Stonava (27. 5. – 16.30), Raškovice – Hodslavice (27. 5. – 16.30). I. B třída – skupina B: Fryčovice – Dolní Lhota (26. 5. – 16.30). I. B třída – skupina C: Nebory – Sedliště (27. 5. – 16.30), Hrádek – Věřňovice (27. 5. – 16.30), Smilovice – Jablunkov (27. 5. – 16.30), Nýdek – Sl. Rychvald (27. 5. – 16.30). I. B třída – skupina D: Metylovice – Kateřinice (27. 5. – 16.30). MSDD dorostu: Frýdek- Místek – Nový Jičín (26. 5. – 10.15 st. + 12.30 ml., Stovky). Krajský přebor dorostu: Vratimov – Svinov (26. 5. – 9.00 st. + 11.15 ml.), Frýdek-Místek B – Frenštát p. R. (27. 5. – 10.15 st., Stovky), Fotbal Třinec B – Rýmařov (26. 5. – 14.00 st. + 16.15 ml., Lesní). Krajská soutěž dorostu – skupina B: Dobrá – Lok. Petrovice (26. 5. – 14.15), Baška – Rychvald (26. 5. – 14.15), Brušperk – Petřvald u Karviné (27. 5. – 10.00), Nýdek- Skotnice (27. 5. – 14.00). Krajský přebor žáků: Frýdek- Místek B – Fotbal Třinec (26. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan). Krajská soutěž žáků – skupina B: Brušperk – Ludgeřovice (26. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.). Krajská soutěž žáků – skupina C: Staré Město – Int. Petrovice (27. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Fotbal Třinec B – Český Těšín (27. 5. – 10.00 st. + 11.45 ml., Borek). Okresní přebor mužů: Václavovice - Frýdlant n. O. B (26. 5. - 16.30, Worek R.), Baška - Dobratice (26. 5. - 16.30, KR), Staříč - Palkovice (26. 5. - 16.30, Šimek M.), Bukovec - Ostravice (27. 5. - 16.30, Čepčor I.), Hnojník - Písek (26. 5. - 16.30, Nitra J.), Nošovice - Řepiště (27. 5. - 16.30, Kantor K.), Chlebovice - Hukvaldy (26. 5. - 16.30, Somr M.). Okresní soutěž mužů: Pržno - Smilovice B (26. 5. - 16.30, Király P.), Kunčice p. O. - Tošanovice (27. 5. - 16.30, Konderla J.), Lučina - Janovice B (26. 5. - 16.30, Juřík J.), Milíkov - Vojkovice (27. 5. - 16.30, Suszka J.), Bystřice B - Čeladná B (26. 5. - 16.30, Fuják P.). Okresní přebor staršího dorostu: Lučina - Sedliště (26. 5. - 14.00, Hrušecký J.), Vendryně - Frýdlant n. O. (26. 5. - 14.00, Krasula T.), Bukovec - Písek (27. 5. - 14.00, Fuják P.), Kunčice p. O. - Palkovice (27. 5. - 14.00, Juřík J.), Raškovice - Kozlovice (27. 5. - 14.15, KR), Smilovice - Jablunkov (26. 5. - 16.30, Setlová P.). Okresní soutěž staršího dorostu – skupina A: Pržno - Ostravice (26. 5. - 10.45, Pokluda A.), Hukvaldy - Řepiště (27. 5. - 14.00, Hrušecký J.), Václavovice - Janovice (26. 5. - 14.00, Nevrla J.), Metylovice - Fryčovice (26. 5. - 16.30, Rapouch V.). Okresní soutěž staršího dorostu – skupina B: Hrádek - Hnojník (27. 5. - 14.00, Nitra J.), St. Město - Mosty (26.5. - 14.00, KR), Vojkovice - Nošovice (26. 5. - 14.00, Krůček R.), Nebory - Dobratice (27. 5. - 14.00, Pfleger D.), Bystřice - Milíkov (26. 5. - 14.00, Novák M.). Okresní přebor starších žáků – skupina A: Fryčovice - Palkovice (26. 5. - 9.30, Němec P.), Řepiště - Ostravice (26. 5. - 10.00, Mudra Z.), Hukvaldy - Frýdlant n. O. A (27. 5. - 10.00, Hrušecký J.). Okresní přebor starších žáků – skupina B: Hrádek - Vendryně (27.5. - 9.30, Krůček R.), Bystřice - Dobratice (27. 5. - 14.15, KR), Milíkov - Baška (27. 5. - 14.30, Király P.). Okresní soutěž starších žáků – skupina A: Pržno - Frýdlant n. O. B (26. 5. - 9.00, Pokluda A.), Kunčice p. O. - Čeladná (26. 5. - 9.30, Božoň M.), Metylovice - Kozlovice (27. 5. - 14.30, Kuběna P.). Okresní soutěž starších žáků – skupina B: Dobrá A - Sedliště (26. 5. - 9.00, Chýlek M.), Václavovice - Janovice (26. 5. - 9.30, Malinovský J.), Lískovec - Lučina (26. 5. - 14.00, KR). Okresní soutěž starších žáků – skupina C: Dobrá B - Nošovice (26. 5. - 10.45, Chýlek M.), Raškovice - Hnojník (27. 5. - 12.15, Božoň M.), Smilovice - Vojkovice (27. 5. - 14.30, Němec P.). OS starších žáků – skupina D: Nýdek - Nebory (26. 5. - 9.30, Konderla J.), Písek - Oldřichovice (27. 5. - 10.00, Konderla J.), Bukovec - Mosty (27. 5. - 10.00, Worek R.).

26.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kam o víkendu? Na lyže nebo předvánoční festival

O víkendu, při kterém se rozsvítí třetí svíčka na adventním věnci, se lidé na Frýdecko-Místecku nudit nebudou. Připravili jsme tipy, kam vyrazit.

Část řidičů si s rychlostí hlavu neláme

Rychlostí 111 kilometrů za hodinu se řítil obcí jeden z motoristů v centru Kozlovic. 

Polanský dohraje sezonu na hostování mimo Třinec

Třinecký hokejista Jiří Polanský odejde po sporu s trenérem Vladimírem Kýhosem na zbytek sezony na hostování. Vedle extraligy je podle webu Ocelářů ve hře i možnost zahraničního angažmá.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies