Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku udolali tým Zábřehu, když rozhodující branka utkání padla v poslední minutě z pokutového kopu. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Fotbalisté Raškovic zabrali, když po prohraném prvním poločase obrátili po změně stran průběh střetnutí a ve Smilovicích vyhráli 2:1. Dobratice-Doubrava Dobratice-Doubrava Dobratice-Doubrava Dobratice-Doubrava Dobratice-Doubrava Dobratice-Doubrava