Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Třinec – Varnsdorf Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavší dresy) prohráli v Lískovci. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavé dresy) v sobotním utkání ještě před sněhovou kalamitou porazili doma na umělé trávě Lískovec 3:0. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavé dresy) v sobotním utkání ještě před sněhovou kalamitou porazili doma na umělé trávě Lískovec 3:0. Fotbalisté Valašského Meziříčí (tmavé dresy) v sobotním utkání ještě před sněhovou kalamitou porazili doma na umělé trávě Lískovec 3:0. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Fotbalisté Lučiny (oranžové dresy) na domácím trávníku porazili Petrovice 2:1. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. Utkání mezi Kozlovicemi (žluté dresy) a Bordovicemi rozhodl jediný gól. Ten vstřelil ve 23. minutě hostující Horák. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. V důležitém derby zápase nakonec uspěli fotbalisté Hukvald, kteří na trávníku v Tiché vyhráli 4:3. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0. Fotbalisté Brušperku prohráli na domácím hřišti s Dětmarovicemi 2:0.