VHK VSETÍN - HC FRÝDEK-MÍSTEK 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)

V úvodu utkání si více šancí vypracovali hostující hokejisté, ale na brankáře Hromadu si nepřišli. A tak udeřilo na druhé straně. Bohužel pro hostující celek, to bylo celkem třikrát v krátkém sledu. Nejprve se po samostatném úniku prosadil v 11. minutě Bajtek, o chvíli později Vaněk a ve 14. minutě P. Hruška. Také po změně stran pokračovali Valaši v ofenzivním pojetí. Čtvrtou branku přidal ve 29. minutě Heš, který ihned z první prostřelil brankáře Láníčka. Poté putoval za katr O. Sluštík a domácí měli výhodu přesilové hry. Tu předčasně ukončil Zúbek, který dorazil vyraženou střelu domácího Fardy. Pátá inkasovaná branka vyhnala brankář Láníčka z branky, kde jej nahradil Jagoš. Na konci 33. minutě byl vyloučen hostující Gajda a Kabeláč ve vlastním oslabení snížil na 5:1. Na zásah frýdeckého Kabláče odpověděli domácí bleskově, když družina Radima Nečase špatně střídala a Vsetínští se dostali do přečíslení tři na Jagoše. Tomu pak následně nedal šanci Sprušil a upravil na konečných 6:1. Závěrečná třetina již další branku nepřinesla, takže Frýdek vstoupil do druhé poloviny základní části porážkou.

Ve středečním 24. kole hrají frýdecko-místečtí hokejisté v domácím prostředí, kdy od 18 hodin hostí v derby Havířov. Další utkání je pak čeká v sobotu 3. prosince, kdy od 17.00 hodin hrají na ledě Přerova.

Branky: 11. Bajtek (Spitzer), 13. Vaněk (Heš), 14. P. Hruška (O. Hruška), 29. Heš (Vaněk), 32. Zúbek (Farda, Heš), 35. Sprušil (Vaněk, Zúbek) – 35. Kabeláč (O. Sluštík). Rozhodčí: Obadal – Hanzlík, Štěpán. Vyloučení: 7:10, využití: 2:0, oslabení: 0:1. Diváci: 838.
Frýdek-Místek: Láníček (32. Jagoš) – Podešva, Jindřich, Kudláček, Gajda, Měkýš, Michalčík, Mareček, O. Sluštík, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Gogolka, Štubňa, Gančarčík, Mach, J. Sluštík, Hrubý, Krutil, Řezáč. Trenér: Radim Nečas.

Další výsledky 23. kola: HC Valašské Meziříčí – HC Slezan Opava 6:1, HC Uherské Hradiště – HC Karviná 1:6, HC RT Torax Poruba – Jestřábi Prostějov 2:3, HC Nový Jičín – AZ Havířov 4:2, HC Zubr Přerov volno.