Lepší vstup do zápasu měli domácí hokejisté, když v rozmezí tří minut dokázali dvakrát zužitkovat početní výhodu góly Michala Romana a Ondřeje Kovařčíka. Hosty vrátil do zápasu na začátku druhé třetiny Málek, který se nejlépe orientoval v předbrankovém prostrou frýdecko-místeckého celku.

Frýdečtí si ovšem ve 44. minutě vrátili dvoubrankové vedení zpět, když se od modré trefil obránce Jeník. Netrvalo příliš dlouho a více jak tisícovka fanoušků se mohla znovu oddat gólovým radovánkám. Tentokráte přerovského gólmana Horčičku překonal Marek Růžička. Zubři v závěru domácí tým sice přitlačili, vytěžit z toho dokázali akorát svůj druhý gól, zásluhou Blinkovy využité přesilovky.

V dalším přípravném zápase se svěřenci trenérů Juříka a Malíka představí již ve čtvrtek, kdy do haly Polárka zavítá extraligový tým Třince. Duel s Oceláři má úvodní buly naplánováno na 17.30 hodin.

HC FRÝDEK-MÍSTEK – HC ZUBR PŘEROV 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Branky: 12. Michal Roman, 15. O. Kovařčík (Bartko, M. Růžička), 44. Jeník (M. Růžička, O. Kovařčík), 47. M. Růžička (O. Kovařčík, Bartko) – 35. Málek (Malina, Dvořák), 58. Blinka (Běhal, Málek). Rozhodčí: Jeřábek – Bojda, Mikler. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:1. Diváci: 1073

Frýdek-Místek: Šimboch – Zahradníček, Bartko, Matyáš, Michal Roman, Adámek, Jeník – Miloš Roman, M. Růžička, O. Kovařčík – Meidl, Jaroš, Franek – Christov, Křivohlávek, Klimša – Samiec, Sedláček, Sonnek. Trenéři: Jiří Juřík a Marek Malík
Přerov: Horčička – Pala, Chmelíř, Marcel, Malina, Novotný, Ferenc, Běhal – Dostálek, Pšurný, Procházka – Král, Kratochvíl, Sikora – Goiš, Popelka, Kovařík – Blinka, Dvořák, Málek. Trenér: Luboš Jenáček