Úspěch mladých hokejistů

Frýdek-Místek – Mladí hokejisté HC Frýdek-Místek (5. třídy) skončili na mezinárodním turnaji v Novém Jičíně na prvním místě.

14.9.2010

Mladí hokejisté HC Frýdek-Místek zvítězili na turnaji v Novém Jičíně. Foto: archiv oddílu

Vrcholem přípravy na letošní sezonu byla pro mladé hokejisty 5. tříd z HC Frýdek-Místek účast na mezinárodním hokejovém turnaji - O pohár Rostislava Klesly. Turnaj se konal ve dnech 28. a 29.srpna na zimním stadionu v Novém Jičíně. Již samotná účast pozvaných týmů z Žiliny, Martina, Jastrzebie i domácího družstva Nového Jičína slibovala vyrovnané souboje na velmi dobré úrovni.

Součástí turnaje byly také dovednostní soutěže. V sobotu to byla štafeta deseti hokejistů na jeden okruh. Štafeta Frýdku-Místku si nevedla vůbec špatně. Teprve až poslední jízdou je na druhé místo odsunuli hokejisté Martina. V neděli probíhaly dovednostní soutěže v nájezdech.

Po dvoudenních napínavých bojích za velkého povzbuzování diváků mohl hráč NHL Rostislav Klesla předat ceny nejlepším celkům. Mladí hokejisté z HC Frýdek-Místek vyhráli všechny své zápasy, a proto z jeho rukou převzali trofej nejcennější. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Viktor Konečný a nejlepším brankářem se stal Lukáš Velička, oba z Frýdku-Místku.

Výsledky HC FM: - Nový Jičín 9:1 (branky FM: Konečný 6, Pindel 2, Indrst), - Jastrzebie 7:2 (Konečný 4, Patrik Srníček, Indrst, Urban), - Martin 6:2 (Konečný 4, Indrst 2), - Žilina 14:3 (Konečný 8, Michálek 2, Patrik Srníček 2, Pavel Srníček, Indrst).

Sestava HC Frýdek-Místek: Lukáš Velička, Jakub Michálek, Pavel Srníček, Michal Juřica, Vojtěch Šulák, Daniel Kolář, Filip Indrst, Viktor Konečný, Patrik Srníček, Vojtěch Pindel, Adam Urban, Jakub Vacula, Adam Makuch, Ondřej Staněk, Lukáš Gavlas.

14.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto z ostravské fakultní nemocnice

Čtyřleté děvčátko v Jablunkově vypadlo ze třetího patra

Dokončování kašny na náměstí Svobody ve Frýdku-Místku.
5

Na náměstí Svobody stavbaři dokončují stavbu nové kašny

AKTUALIZUJEME

Vlak smetl na přejezdu mezi Baškou a Pržnem auto, řidička zemřela

Neštěstí se stalo v pátek dopoledne na železniční trati mezi Baškou a Pržnem. Vlak tam na železničním přejezdu na dolním konci Pržna smetl auto.

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Frýdecko-Místecku a Třinecku.

O sbírku na obnovu kostela je zájem. Na spáleništi se pracuje

Pod záštitou města Třince se uskuteční benefiční akce pro obnovu kostela Božího Těla v Gutech, který se před dvěma týdny stal obětí žhářského útoku. Na místo dohlíželi strážníci městské policie a město se pustilo do bezpečnostního kácení ohořelých stromů v blízkosti spáleniště.