Oddíl házené se může chlubit úspěchy mládeže

Frýdek-Místek – Ve městě Frýdek-Místek dorůstá další generace úspěšných a talentovaných házenkářů. Chlapci narození v roce 1997 vyhráli v loňské sezoně Česko-slovenskou ligu mladších žáků.

2.6.2011

Horní řada zleva: Jan Hrabec (trenér), Marek Vlček, René Ruffer, Pavel Carbol, Jakub Horký, Miloš Oulehla (trenér). Dolní řada zleva: Patrik Slavík, Martin Kocich, Michal Dolák, Matěj Hess, Tomáš Müller, Lukáš VančuraFoto: Archiv oddílu

Letos si na své konto připsali další husarský kousek. Tým SKP Frýdek-Místek (starší žáci B) totiž svou soutěž vyhrál bez ztráty jediného bodu. Navíc své soupeře v průběhu sezony drtil rozdílem třídy. Před uměním frýdecko-místeckých mladíků se tak museli sklonit například házenkářské bašty Karviné, Zubří, Kopřivnice, Ostravy, ale i dalších celků.

V posledním kole Frýdečtí svou dobrou formu potvrdili rekordním vítězstvím 61:12 nad Krmelínem. „V týmu máme velice talentované kluky, kteří mají velkou chuť na sobě dále pracovat. Jejich přístup k tréninkům je vzorný. Házenou mají rádi a vědí, že jen tvrdou a poctivou prací se mohou i nadále zlepšovat a zůstat nejlepšími,“ chválil své svěřence frýdecko-místecký kouč Jan Hrabec.

2.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

Valérie Vaňková, Frýdlant nad Ostravicí, nar. 21. 6., 49 cm, 3,62 kg, Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Lokalita přehrady Olešná je v létě častým cílem rekreantů. Nejvíce láká aquapark. Ilustrační foto.
10

Kempaře čekají na Olešné změny

Krajské kluby znají své soupeře v poháru

V rámci losovacího aktivu, který se uskutečnil ve čtvrtek v Olomouci, byl rozlosován rovněž i nový ročník pohárové soutěže MOL Cup.

Pokuta za rychlost může dovolenou pořádně prodražit

Nástrahy čekají například v opravovaných úsecích v Rakousku, kde jsou automatické radarové systémy.

Olympijský park v únoru 2018 bude na pěti místech v kraji

Sportovní fanoušci se mohou začít těšit, stejně jako při letním klání pod pěti propojenými kruhy v brazilském Rio 2016 budou v České republice Olympijské parky i během zimních her v korejském Pchjongčchangu v únoru 2018. První z nich vyroste v Ostravě.

Poborského pohár míří do Karviné

Karviná – Regionální fotbalová akademie Moravskoslezského kraje vyhrála turnaj fotbalových akademií.