Mezi pravidelnými účastníky turnaje tentokrát chyběli hráči Chlebovic, které zasáhla chřipková epidemie. Turnaje se tak zúčastnilo pět celků, které se střetly systémem každý s každým v délce 18 minut. „Byl to nejvyrovnanější turnaj v celé historii, což se divákům určitě líbilo. Chtěl bych ještě vyzdvihnout počin Dalibora Damka, který místo toho, aby střílel do prázdné branky a jeho tým by tak skončil na první příčce, tak při zranění brankáře Leemonu míč zastavil a ve hře nepokračoval,“ řekl organizátor turnaje Vlastimil Lepík. Všechny zápasy s přehledem odřídil Martin Chýlek. Nejstarším hráčem na turnaji byl Jaromír Čapčuch (55 let) z vítězného Leemonu. (zd)

V neděli 1. března se v místecké hale SOUT od 12.45 hodin uskuteční další turnaj sálových fotbalistů, tentokrát pro hráče nad 45 let. Jedná se o 6. ročník Ofisport cupu a obhájcem loňského titulu jsou fotbalisté Triosportu. Ještě stále se k účasti může přihlásit jeden kolektiv, takže stačí zavolat na číslo 606 281 128 Vlastimilu Lepíkovi.

Jednotlivé výsledky:
Staříč – Sokol 1:1 (Branky: Kaňok – Valenta). Vyrovnaný duel skončil zaslouženou dělbou bodů.

Leemon – Lesk 3:1 (Petroš 2, Hrtoň – Adamík). Vítězný celek byl kombinačně lepší.

Staříč – Triosport 3:2 (Valenta 3 – Král, Bialý). Triosport vedl 0:2, ale Valenta svým hattrickem otočil výsledek.

Leemon – Sokol 0:0. Oba gólmani odvedli stoprocentní výkon.

Triosport – Lesk 2:2 (Demel, Král – Adamík 2). Nejlepší zápas turnaje se spoustou šancí na obou stranách.

Staříč – Leemon 2:3 (Pitucha, Valenta – Čapčuch, Vašina, Tošenovský). Hráči Staříče své dvoubrankové vedení neudrželi.

Triosport – Sokol 3:1 (Král 2, Demel – Biroš). Hladké vítězství Triosportu, který vedl po deseti minutách již 3:0 a další šance zahodil.

Staříč – Lesk 4:2 (Valenta 2, J. Mudra, Pitucha – Liberda, Černoch). Vítězný tým byl střelecky pohotovější.

Triosport – Leemon 1:1 (Král – Podžorný). Nejdramatičtější zápas turnaje, kdy za určitých okolností mohly být vítězem oba týmy, ale také i třetí vzadu, Staříč. Triosport vedl tři minuty před koncem 1:0, když si nešťastně utrhl achilovku brankář Leemonu Ginter. V poslední minutě vyrovnal zlatou brankou Podžorný, která znamenala celkové prvenství jeho týmu.

Sokol – Lesk 0:2 (Kočvara 2). Až v závěrečném duelu zabrali favorité naplno.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Marcel Ginter (Leemon), nejlepším obráncem Jiří Pitucha (Staříč), nejlepším útočníkem Petr Král (Triosport) a nejlepším střelcem se sedmi brankami se stal Robert Valenta (Staříč).

1. Leemon 4 2 2 0 7:4 6
2. Staříč 4 2 1 1 10:8 5
3. Triosport 4 1 2 1 8:7 4
4. Lesk 4 1 1 2 7:9 3
5. Sokol 4 0 2 2 2:6 2