Paskov Saurians B – FBC Vikings Kopřivnice B 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)

Paskovští hráli od úvodního hvizdu velice aktivně a první gól na sebe nenechal dlouho čekat, když se Peter Šobich trefil po rozehrání volného úderu téměř z nulového úhlu. Radost Saurians trvala ani ne minutu, když se Vikingům podařilo vyrovnat. V 9. minutě se krásným slalomem mezi třemi hráči uvolnil Radek Dohnal a Paskov se opět dostal do jednobrankového vedení. To navýšil v polovině utkání kapitán Ještěrů David Hron, který kopřivnického gólmana překvapil střelou zpoza bránícího hráče. V závěru druhé části několikrát Paskov podržel brankář Janečka. Rozhodnutí přišlo na začátku třetího dějství, kdy se po 17 vteřinách trefil Miroslav Klega. V závěru pečetili výhru Saurians svými druhými zásahy Peter Šobich a Radek Dohnal.

Paskov Saurians B – ZFK Petrovice B 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

V zápase dvou nejlepších týmů soutěže začali opět lépe florbalisté paskovského B týmu, kteří po jedenácti minutách hry vedli zásluhou přesných tref Klegy a Dohnala 2:0. Na začátku 12. minuty se hostům z Petrovic podařilo sice snížit na rozdíl gólu, ale branka Radka Dohnala Ještěry uklidnila. Poté se hra uchýlila k řadě zbytečných soubojů, kdy si soupeř mnohdy pomohl záludnými zákroky. „Kluci v těchto chvílích hráli velmi ukázněně a plně se soustředili na samotný zápas,“ chválil hráče předseda paskovského klubu Petr Moravec.

Ve třetí třetině se dala očekávat snaha petrovických hráčů o vyrovnání nepříznivého stavu, jenže Klega s Dohnalem byli v tomto střetnutí zkrátka k neudržení. Po závěrečném hvizdu rozhodčích propukly na hřišti mohutné oslavy postupu, které později pokračovaly v paskovské místní restauraci.

„Soutěž byla velmi vyrovnaná a pořadí na předních místech neustále měnilo. Nám nevyšel především úvod sezony, ale poté již kluci začali sbírat body, které nás posunuly do čela tabulky. V závěru soutěže nám vypomohli hráči z A týmu Šobich, Dohnal, Jánoš a Mikeska. I díky nim jsme vyhráli v posledních šesti zápasech, a to nakonec rozhodlo. Teď jen doufáme, že se ve třetí lize neztratíme a že B tým bude pro mnoho dalších našich mladých nadějí dobrou školou pro jejich dalších vývoj,“ řekl Petr Moravec.