Frýdek zdolal v domácím prostředí tým Brna B 3:0

Frýdek-Místek - Fotbalisté Frýdku-Místku nadále pokračují ve skvělých výkonech a ani ve třetím kole MSFL nenašli svého přemožitele.

24.8.2008

Fotbal Frýdek-Místek vs. Brno.Foto: DENÍK/Robert Schedling

Fotbal Frýdek-Místek – 1.FC Brno B 3:0 (0:0)

Utkání začalo ve velice svižném tempu. Ve 3. minutě se zbavil Vodák na levé straně obránce Baláže, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Cabáka, jenže tomu střela moc nevyšla. Hosté poté převzali iniciativu, drželi míč častěji na svých kopačkách. V 11. minutě prosvištěl střelecký pokus Urbana jen těsně kolem pravé tyče brankáře Prepsla. V 18. minutě zahrávali valcíři rohový kop, k zakončení se dostal Zmeškal, jenže jeho střelu zblokovali hostující zadáci na další roh. V závěru první půle to ještě zkoušel tvrdou ránou Prokeš, ale ani on brankáře Brna nepřekonal.

Druhou pětačtyřiceti­minutovku začali domácí skvěle. Hned v úvodní minutě pálí Němec, brankář Hrdlička pouze vyráží míč před sebe a pro Husárika nebyl problém dopravit míč do prázdné branky – 1:0. Valcíři ovládli hřiště a vzápětí musí Hrdlička řešit velké šance Husárika či Zmeškala. V 57. minutě zachránila hosty po Staňkově hlavičce tyč. Domácí se přeci jen prosadili v závěru utkání. V 80. minutě našel Schaffartzikův centr hlavu Vodáka a Stovky opět gólově zaburácely. Čtyři minuty před koncem zápasu vybojoval Lokša téměř ztracený míč a po jeho přihrávce se nemýlil Kořínek. Valcíři tak podruhé v této sezoně v domácím prostředí vysoko vyhráli. Tentokráte si cestu do Stovek našlo více jak jeden a půl tisíce fanoušků.

Frýdek-Místek: Prepsl – Uvíra, Staněk, Prokeš, Švrček – Němec (67. Kořínek), Cabák, Husárik, Schaffartzik – Zmeškal (74. Lokša), Vodák (84. Hrdlička). Trenér Radoslav Látal.

24.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Požár si na domě vyžádal škodu za milion

Starší rodinný domek ve Starém Městě zachvátil v pátek 2. prosince po půl osmé ráno požár.

Region - Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Frýdecko-Místecku a Třinecku.