Frýdecko-místečtí atleti hodnotili uplynulou sezonu

Frýdek-Místek – Atletický oddíl TJ Slezan Frýdek-Místek před několika dny vyhodnocoval nejlepší atletické výkony za uplynulý rok.

14.2.2012

Frýdecko-místecký oddíl atletiky TJ Slezan vyhodnotil nejlepší desítku svých sportovců za uplynulý rok. Na snímku jsou atleti řazeni zleva dle pořadí, chybí pouze osmý Vladimír Šmířák. Foto: archiv oddílu

Ve velkém sále stadionu TJ Slezan Frýdek-Místek se konala výroční členská schůze oddílu atletiky. Předseda TJ Josef Nejezchleba přivítal více než 140 členů a hostů.

Celý program byl doplněn projekcí s řadou fotografií, přehledů a grafů. Předsedkyně oddílu atletiky Klára Maštalířová zhodnotila výsledky uplynulé sezony a hodnocení to bylo velice radostné.

Vždyť atleti Frýdku-Místku vybojovali na Mistrovství České republiky 15 medailí a dalších 21 finálových umístění, na Mistrovství Moravy a Slezska to bylo medailí 50! Přítomní byli také seznámeni s plánem bohaté činnosti na rok letošní. Samozřejmě nechybělo vyhlášení nejlepších atletů oddílu za rok 2011 - TOP 10. Potřetí v patnáctileté historii ankety zvítězila zástupkyně ženské části oddílu.

Výsledky ankety:

1. Veronika Siebeltová - žákyně (běhy, chůze), mistryně ČR v běhu na 1500 m, stříbro na 3000 m chůze v hale, první v českých tabulkách za rok 2011 na 1500 m a 3000 m chůze

2. Peter Mikulenka - muž (běhy), mistr ČR na 3000 m v hale, bronz na přespolním běhu

3. Roman Říha - muž (chůze) - stříbro na 20 km chůze

4. David Štefek - junior (dálka, víceboj), stříbro v dálce a v desetiboji

5. Kateřina Siebeltová - žákyně (běhy, chůze), mistryně ČR na 3000 m chůze

6. Martin Trybula - junior (výška), stříbro výška, bronz výška v hale

7. Helena Benčová - žákyně (běhy), bronz na 800 m

8. Vladimír Šmiřák - žák (překážky, sprinty), bronz na 200 m překážek

9. Petra Čaganová - juniorka (běhy), bronz na 800 m, 10. Jan Gerek - žák (tyč), čtvrtý v ČR ve skoku o tyči

14.2.2012

V Beskydech (i na polské straně) se rozjíždí nová lyžařská sezona

/FOTOGALERIE/ Lyžařské areály v Beskydech postupně startují o tomto víkendu novou sezonu.

Část areálu nejprve nabídnou městu

Část areálu ArcelorMittalu ve Frýdku bude na prodej jako brownfield. Vedení ocelářské společnosti jej přednostně nabídne městu Frýdek-Místek.

Hromadná nehoda blokovala ráno dálnici D48 u Hukvald

Nehoda tří aut dnes ráno zablokovala dálnici D48 ve směru z Frýdku-Místku na Nový Jičín.