Mladý tým Frýdku tápe. Házenkáři opět nebodovali

Frýdek-Místek - Ani ve druhém utkání letošní sezony nedokázali extraligoví házenkáři Frýdku-Místku bodovat. Tentokráte nestačili v televizním utkání na Třeboň.

16.9.2008

Ilustrační foto.Foto: archiv Jindřichohradecký deník

LÁZNĚ TŘEBOŇ - SKP FRÝDEK-MÍSTEK 32:23 (18:13)

Po domácí porážce s Plzní zajížděli házenkáři Frýdku-Místku tentokráte na hřiště svého soupeře. V Třeboni se hrálo za asistence televizních kamer. V minulém ročníku Třeboň s Frýdkem prohrála obě utkání. V úvodu utkání se činili oba brankáři, když po devíti minutách hry byl stav 3:3. Svěřencům trenérů Jordáka a Petržaly pak vyšly bleskurychlé protiútoky a v 15. minutě již domácí vedli 9:7. Za dalších sedm minut si třeboňští hráči vypracovali pětibrankové vedení, které si pohlídali do poločasové přestávky.

„Oproti našemu úvodnímu zápasu v Kopřivnici jsme měli v první půli oporu v našich brankářích. Také nám vycházely rychlé protiútoky,“ hodnotil vývoj prvního poločasu domácí Matěj Měchura. Začátek druhé půle vyšel lépe hostům, kteří dali tři rychlé branky a vrátili se tak do zápasu. Jenže od stavu 21:18 domácí zabrali a sedmibrankovou šňůrou rozhodli o osudu zápasu. Petr Mazur (trenér Frýdku): „Nedávali jsme góly, máme nezkušený tým. Útok byl tak špatný, že jsem rozladěný.“

Vladislav Jordák (trenér Třeboně): „Po poločase jsme se trochu uspokojili. V celém zápase jsme byli lepší. Šimánek v brance předvedl velmi solidní výkon. Jsem spokojen se zlepšenou agresivní obranou.“

Frýdek-Místek: Šoltes, Doucha – Tománek, Bartošic, Bajgar 2, Matějka 2, Kolmajer 6, Chrenko, Horáček 1, Dyba 4, Hes 6, Skála, Krupa. Trenér Lubomír Kavka. Sedmičky: 1/1:8/8. Vyloučení: 5:2. Rozhodčí: Kohout – Padevět. Diváci: 150. (sch)

16.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Přípravný hokejový zápas: ČR - Slovensko, 23. srpna 2017 v Třinci. (zleva) Sklenička David, Gernát Martin a Bartošák Patrik.
33

Debutant Bartošák: Čekal jsem dlouho, škoda prohry

Dřevjanka U Zbuja v Beskydech.
5

Dřevjanka u Zbuja je na prodej

Rodičům, kteří nepřihlásili své dítě do školky, hrozí pokuty

Letos na podzim začíná platit novela školského zákona, která ukládá rodičům povinnost zapsat do předškolní docházky pětileté děti. Rodičům, kteří děti nepřivedli k zápisu, hrozí pokuty.

Na Olešné se rýsuje nový adventure golf

Frýdek-Místek - Adventure golf má být nově vystavenou atrakcí vedle místeckého aquaparku, který sídlí v lokalitě přehrady Olešná.

Automobil zaparkovala v potoce

Řidička osobního vozidla značky Škoda Octavia zaměstnala hasiče, když projížděla v úterý kolem desáté hodiny dopolední obcí Staříč.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".