Mladý tým Frýdku tápe. Házenkáři opět nebodovali

Frýdek-Místek - Ani ve druhém utkání letošní sezony nedokázali extraligoví házenkáři Frýdku-Místku bodovat. Tentokráte nestačili v televizním utkání na Třeboň.

16.9.2008

Ilustrační foto.Foto: archiv Jindřichohradecký deník

LÁZNĚ TŘEBOŇ - SKP FRÝDEK-MÍSTEK 32:23 (18:13)

Po domácí porážce s Plzní zajížděli házenkáři Frýdku-Místku tentokráte na hřiště svého soupeře. V Třeboni se hrálo za asistence televizních kamer. V minulém ročníku Třeboň s Frýdkem prohrála obě utkání. V úvodu utkání se činili oba brankáři, když po devíti minutách hry byl stav 3:3. Svěřencům trenérů Jordáka a Petržaly pak vyšly bleskurychlé protiútoky a v 15. minutě již domácí vedli 9:7. Za dalších sedm minut si třeboňští hráči vypracovali pětibrankové vedení, které si pohlídali do poločasové přestávky.

„Oproti našemu úvodnímu zápasu v Kopřivnici jsme měli v první půli oporu v našich brankářích. Také nám vycházely rychlé protiútoky,“ hodnotil vývoj prvního poločasu domácí Matěj Měchura. Začátek druhé půle vyšel lépe hostům, kteří dali tři rychlé branky a vrátili se tak do zápasu. Jenže od stavu 21:18 domácí zabrali a sedmibrankovou šňůrou rozhodli o osudu zápasu. Petr Mazur (trenér Frýdku): „Nedávali jsme góly, máme nezkušený tým. Útok byl tak špatný, že jsem rozladěný.“

Vladislav Jordák (trenér Třeboně): „Po poločase jsme se trochu uspokojili. V celém zápase jsme byli lepší. Šimánek v brance předvedl velmi solidní výkon. Jsem spokojen se zlepšenou agresivní obranou.“

Frýdek-Místek: Šoltes, Doucha – Tománek, Bartošic, Bajgar 2, Matějka 2, Kolmajer 6, Chrenko, Horáček 1, Dyba 4, Hes 6, Skála, Krupa. Trenér Lubomír Kavka. Sedmičky: 1/1:8/8. Vyloučení: 5:2. Rozhodčí: Kohout – Padevět. Diváci: 150. (sch)

16.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Jablunkovští hasiči už jezdí k zásahům novým autem

Mráz přeje lyžařům. Na svazích leží až metr sněhu

Kvůli poruše potrubí netekla voda v několika budovách. Školáci měli volno

Porucha vodovodního řadu v místecké ulici 17. listopadu zastavila vodu v několika ulicích. Vodaři předpokládali, že se jim poruchu podaří odstranit během několika hodin.