Fuková se představila na třech padesátimetrových disciplínách. „Motýlek zvládla skvěle, kdy časem 45,7 vteřin doplavala jako druhá," radovala se z úspěchu frýdecko-místecké plavecké naděje trenérka Iveta Ličmanová. Na 50 m prsa skončila frýdecká závodnice na deváté příčce, ale ve své závěrečné disciplíně 50 m kraul už před sebe nikoho nepustila a v čase 38,4 sekund závod vyhrála.

Mladé plavkyně sbíraly úspěchy.

Ani Karla Chlopčíková nechtěla zůstat pozadu, i když na ni čekalo pět stometrových tratí. „Rovněž i Kája nám udělala velkou radost, jelikož pokaždé z toho byly stupně vítězů," chválila Ličmanová. Zde je výčet medailových umístění: 100 m prsa – 2. místo, 100 m kraul – 3. místo, 100 m motýlek – 2. místo, 100 m znak – 3. místo, 100 m polohový závod – 2. místo.

Místo medailí tentokráte závodnice dostaly čokoládové velikonoční zajíce odstupňované velikostí, takže v táboře frýdecko-místeckých plavců bylo doslova přezajícováno. „Děvčata si navíc vytvořila hodně osobních rekordů. Ten největší byl u Karly, která si stovku znak zlepšila hned o sedm vteřin. Chtěla bych ale říct ještě jednu věc. Nejlepší závodnice Štěpánka Michalíková z Uherského Brodu, která vyhrála všechny stometrové trati, mě na závěr velmi dojala. Narozdíl od některých děvčat z velkých moravských klubů, má chování dámy a smysl pro fair play. Po vyhlášení výsledků v posledním závodě polohovky dala Štěpánka svou cenu naší Káji Chlapčíkové s tím, že po startu při vyplavání udělala chybu a měli ji asi diskvalifikovat. Tímto krásným gestem uznala naši Káju za vítězku posledního závodu. To se jen tak u mládeže nevidí," sklonila poklonu závodnici ze Slovácka Iveta Ličmanová.