Běžec Robert Krupička i biker Michal Kaněra k triumfu pomohli vítězstvím na svých úsecích, kajakář Kamil Mrůzek skončil těsně druhý. Paraglidista Jan Škrabálek se do vzduchu se svými kolegy nedostal kvůli silnému větru.

„Běžecká trať je pěkně postavená. Letos přibyla i technicky těžká lesní pasáž uprostřed závodu, což dodalo celé trase ještě extrémnější parametry. Jsem moc rád, že jsem svým výkonem přispěl k vítězství celého našeho týmu. To je pro mě mnohem cennější než vítězství v běžecké kategorii," řekl Krupička.

Na druhém místě skončilo kvarteto s názvem Eurofoam Celtex před KIA Motors. Mezi ženami opět přesvědčivě zvítězila štafeta Technika Brno Extreme Ladies s Táňou Metelkovou, Alinou Antošovou, Jitkou Škarnitzlovou a Annou Zástěrovou.

Na start 18. ročníku se postavilo 48 mužských a osm ženských štafet. Extrémní závod nedokončily pouze tři mužské štafety.

Výsledky:

muži: 1. OpavaNet (Krupička, Škrabálek, Kaněra, K. Mrůzek) 3:03:04, 2. Eurofoam Celtex (Janů, Kaláb, Jobánek, Neumann) -2:53, 3. KIA Motors (Fejfar, Krysta, Bubílek, Kubričan) -8:56.

Ženy: 1. Technika Brno Extreme Ladies (Metelková, Antošová, Škarnitzlová, Zástěrová) 3:45:52, 2. Koral Bartoněk tým (Schorná, Figalová, Berková, Halašková) -2:24, 3. Beskydské fialky (Maciuszeková, Fialová, Ryšková, Ornstová) -42:55.