Pražský Olymp hostil tradiční turnaj Mizuno Cup

Frýdek-Místek – Volejbalistky pražského Olympu byly pořadateli již 11. ročníku tradičního turnaje Mizuno Cup, který hostil čtveřici týmů z nejvyšší domácí soutěže.

10.10.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Sonnek

Šlo vlastně o jednu z posledních příprav před startem nového extraligového ročníku. Do Prahy přijaly pozvání volejbalistky Sokola Šternberk, TJ Ostrava, Sokola Frýdek-Místek a nechyběly samozřejmě ani domácí hráčky pražského Olympu.

Nejlepší formu nakonec prokázaly Pražanky, které vyhrály všechny tři turnajové zápasy, když ztratily pouhý jediný set. Stříbrná pozice patřila Ostravankám, které se v následující sezoně budou spoléhat na pomoc tří polských volejbalistek. Bronz připadl překvapivě Šternberku, čtvrtý skončil Frýdek-Místek.

Výsledky Mizuno Cupu:
PVK Olymp Praha – TJ Sokol Šternberk 3:1, TJ Sokol Frýdek-Místek – TJ Ostrava 0:3, TJ Sokol Šternberk – TJ Ostrava 2:3, PVK Olymp Praha – TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0, TJ Sokol Frýdek-Místek – TJ Sokol Šternberk 1:3, PVK Olymp Praha – TJ Ostrava 3:0.

Nejlepší hráčky jednotlivých týmů: Paula Kubová (Frýdek), Miroslava Kuciaková (Šternberk), Petra Polášková (Ostrava), Michaela Mlejnková a Zuzana Mudrová (obě Olymp).

10.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Nové jízdní řády zruší některé spoje

Od zítřka vstoupí v tuzemsku v platnost nové jízdní řády. Změny se dotknou také cestujících na autobusových linkách na Frýdecko-Místecku.

Lokalita za železniční tratí v třineckých Lyžbicích ožívá

Třinec - Včera ráno tam byla otevřena prodejna Kaufland s parkovištěm o kapacitě 314 míst, zároveň se upravilo okolí a příjezdová komunikace včetně kruhového objezdu. Navíc už od neděle 11. prosince budou do této části jezdit i autobusy MHD: nová zastávka má název Lyžbice, za tratí.

Prezident klubu je u soudu, podvod odmítá

Podezřelými machinacemi, které se měly dít v mládežnickém hokejovém klubu HC Frýdek-Místek, se v pátek 9. prosince začal zabývat frýdecko-místecký okresní soud.