Vítězem volejbalového turnaje se stali žáci Raškovic

Frýdek-Místek – Tělocvična 9. ZŠ ve Frýdku-Místku byla koncem ledna hostitelem dalšího turnaje chlapců 6. a 7. tříd ve volejbale.

10.2.2010

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Pětice zúčastněných týmů sehrála mezi sebou utkání systémem každý s každým na dva sety. Vítězem druhého turnaje Poháru ŠSK Beskydy a AŠSK Frýdek-Místek se stali mladí volejbalisté z Raškovic. Druhá příčka připadla Palkovicím, třetí skončila 5. ZŠ Frýdek-Místek.

Výsledky: ZŠ Raškovice – 9. ZŠ FM 2:0, – ZŠ Palkovice 1:1, – 8. ZŠ FM 2:0, – 5. ZŠ FM 2:0. ZŠ Palkovice – 9. ZŠ FM 2:0, – 8. ZŠ FM 1:1, – 5. ZŠ FM 1:1. 5. ZŠ FM – 9. ZŠ FM 1:1, – 8. ZŠ FM 2:0. 8. ZŠ FM – 9. ZŠ FM 1:1.

V pořadí třetí turnaj ve volejbale chlapců 6. a 7. tříd bude odehrán v Palkovicích ve středu 24. března 2010. (chr)

10.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Jak přilákat žáky k řemeslu? Školy hledají účinné cesty

Frýdek-Místek - Učňovské obory v tuzemsku skomírají. Školy se potýkají s úbytkem žáků, i proto vymýšlejí nové nápady, jak přilákat zájemce k řemeslu.

Derby rozhodlo až prodloužení, raduje se Třinec

/FOTOGALERIE/ Jubilejní 100. derby tradičních rivalů dopadlo lépe pro hokejisty Třince. Oceláři na svém ledě v utkání 26. kola extraligy porazil Vítkovice 3:2 v prodloužení. Raduje se i Zlín, který udolal Karlovy Vary fotbalovým výsledkem 1:0.

Část podniků končí. Zbytek hlásí tržby nově

Podniky na Frýdecko-Místecku mají za sebou ostrý start elektronické evidence tržeb (EET). První fáze se od včerejška týká podnikatelů v ubytovacích a stravovacích službách.