Volejbalistkám se v posledních zápasech nedaří

Sokolky si v nejvyšší soutěži volejbalistek připsaly na své konto čtvrtou porážku v řadě.

18.11.2013

Volejbalistky Frýdku-Místku podlehly na domácí palubovce Pražankám 1:3. Foto: Zdeněk Šrubař

SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK – OLYMP PRAHA 1:3 (-22, 21, -23, -23)

Souboj s vicemistryněmi nakonec po velkém boji domácí volejbalistky prohrály. Diváci už v první sadě viděli vyrovnaný boj, který nakonec lépe zvládly hostující hráčky. Ve druhém setu se podařilo Frýdku odskočit ze stavu 15:15 na 19:15 a vybudovaný náskok už domácí dotáhli do vítězného konce. Vyrovnaný třetí set opět patřil Pražankám, ale čtvrtý set domácím hráčkám nevyšel podle představ. Sokolkám totiž nestačilo ani vedení 22:17. „Pro nás je to velmi cenné vítězství. Holky určitě povzbudí dobře zvládnuté koncovky třetího a čtvrtého setu," řekl po utkání hostující trenér Stanislav Mitáč. „Bylo to utkání o našich hrubkách. Těmi jsme dnes darovali Olympu vítězství," smutnila domácí trenérka Alexandra Dedková.

V dalším extraligovém kole nastoupí frýdecké hráčky v sobotu 23. listopadu od 18 hodin v Brně na KP.

Rozhodčí: Antušák - Gall. Diváci: 250.
Frýdek-Místek: Dudová, Holišová, Mukařovská, Kubová, Gambová, V. Závodná, libero Spáčilová. Střídala: K. Závodná. Trenérka: Alexandra Dedková.
Další výsledky 8. kola: SG Brno – KP Brno 0:3 (-17, -12, -20), Sokol Šternberk – SK UP Olomouc 0:3 (-17, -19, -17), Slavia Praha – Agel Prostějov 0:3 (-16, -17, -14), Přerovský VK – TJ Ostrava 1:3 (-17, -16, 20, -9). (sch)

18.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Lidem ve městě vadí brlohy bezdomovců

Nejvíc dlužníků má Moravskoslezský kraj. Přibývá zadlužených důchodců

Stavební práce na přehradě Šance potrvají do příštího roku.

Ostravice - Byť přehrada Šance prochází rozsáhlou rekonstrukcí, případnou povodeň by nyní byla schopna zvládnout. Tvrdí to zástupci Povodí Odry, kteří mají vodní dílo ve správě.

AUTOMIX.CZ

Jak se nespálit při koupi ojetiny II.: Jsme u auta. Na co si dát pozor?

V minulém dílu článku o nákupu ojetiny jsme si probrali, čím se řídit při počátečním výběru auta a jak se připravit na jeho nákup. Nyní se dostáváme do bodu, kdy jsme u vybraného vozu. Na co si dát pozor? A co všechno byste měli zkontrolovat?

Region - Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Frýdecko-Místecku a Třinecku.