Volejbalistkám se v posledních zápasech nedaří

Sokolky si v nejvyšší soutěži volejbalistek připsaly na své konto čtvrtou porážku v řadě.

18.11.2013
Fotogalerie
24 fotografií
Volejbalistky Frýdku-Místku podlehly na domácí palubovce Pražankám 1:3.

Volejbalistky Frýdku-Místku podlehly na domácí palubovce Pražankám 1:3. Foto: Zdeněk Šrubař

SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK – OLYMP PRAHA 1:3 (-22, 21, -23, -23)

Souboj s vicemistryněmi nakonec po velkém boji domácí volejbalistky prohrály. Diváci už v první sadě viděli vyrovnaný boj, který nakonec lépe zvládly hostující hráčky. Ve druhém setu se podařilo Frýdku odskočit ze stavu 15:15 na 19:15 a vybudovaný náskok už domácí dotáhli do vítězného konce. Vyrovnaný třetí set opět patřil Pražankám, ale čtvrtý set domácím hráčkám nevyšel podle představ. Sokolkám totiž nestačilo ani vedení 22:17. „Pro nás je to velmi cenné vítězství. Holky určitě povzbudí dobře zvládnuté koncovky třetího a čtvrtého setu," řekl po utkání hostující trenér Stanislav Mitáč. „Bylo to utkání o našich hrubkách. Těmi jsme dnes darovali Olympu vítězství," smutnila domácí trenérka Alexandra Dedková.

V dalším extraligovém kole nastoupí frýdecké hráčky v sobotu 23. listopadu od 18 hodin v Brně na KP.

Rozhodčí: Antušák - Gall. Diváci: 250.
Frýdek-Místek: Dudová, Holišová, Mukařovská, Kubová, Gambová, V. Závodná, libero Spáčilová. Střídala: K. Závodná. Trenérka: Alexandra Dedková.
Další výsledky 8. kola: SG Brno – KP Brno 0:3 (-17, -12, -20), Sokol Šternberk – SK UP Olomouc 0:3 (-17, -19, -17), Slavia Praha – Agel Prostějov 0:3 (-16, -17, -14), Přerovský VK – TJ Ostrava 1:3 (-17, -16, 20, -9). (sch)

18.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Elizabeth Šantová, Frýdek-Místek, nar. 18. 1., 47 cm, 3,30 kg. Nemocnice ve Frýdku-Místku.