VYBERTE SI REGION

Kam o víkendu za fotbalem

Region - Opět našim čtenářům přinášíme rozpis zápasů, kde všude se v našem regionu bude o víkendu hrát?

25.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

2. liga: Třinec – Ústí nad Labem (25. 4. – 10.15).

Krajský přebor: Lískovec – B. Albrechtice (25. 4. – 16.00), Frýdlant n. O. – Bohuslavice (26. 4. – 16.00).

I. A třída – skupina B: Staré Město - Lichnov (25. 4. – 16.00), Raškovice – Libhošť (26. 4. – 16.00), Bystřice – Stonava (26. 4. – 16.00), Smilovice – Horní Suchá (26. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina C: Dobrá – Jablunkov (25. 4. – 16.00), Sedliště – Vendryně (25. 4. – 16.00), Nebory – Oldřichovice (26. 4. – 16.00), Nýdek – Hnojník (26. 4. – 16.00), Hrádek – Záblatí (26. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina D: Kozlovice – Tichá (26. 4. – 16.00).

MSDL: Frýdek-Místek – HS Kroměříž (25. 4. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Stovky).

Krajský přebor dorostu: Frýdek-Místek B - Krnov (26. 4. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Slezan).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Staříč – Český Těšín (25. 4. – 13.45).

MSŽD: Fotbal Třinec – Tescoma Zlín B (25. 4. – 14.00 st. + 15.45 ml., hř. Lesní).

Krajský přebor žáků: Frýdek-Místek B – Jablunkov (26. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., hř. Stovky), Fotbal Třinec B – MFK Karviná B (26. 4. – 10.00 st. + 11.45 ml., hř. Borek.).

Krajská soutěž žáků – skupina B: Staříč – Hrabůvka (25. 4. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C: Sedliště - Těrlicko (25. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-Místek C – Petřvald u Karviné (25. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., hř. Chlebovice), Staré Město – Český Těšín (26. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů: Čeladná B - Nošovice (25. 4. - 13.30, Kniezek K.), Václavovice - Řepiště (25. 4. - 16.00, Němec P.), Palkovice - Baška (25. 4. - 16.00, Mudra Z.), Tošanovice - Dobratice (25. 4. - 16.00, Mudra J.), Staříč - Písek (25. 4. - 16.00, Čepčor I.), Hukvaldy - Bukovec (26. 4. - 16.00, Sikora P.), Ostravice - Frýdlant B (25. 4. - 16.00, Rusina L.).

Okresní soutěž mužů: Paskov - Smilovice B (26. 4. - 10.00, Václavovice, Kolarský M.), Fotbal F-M B - Milíkov (26. 4. - 10.15, Chlebovice, Černoevič A.), Návsí - Lučina (26. 4. - 16.00, Návsí - umělý povrch, Korous M.), Kozlovice B - Janovice B (25. 4. - 16.00, Kozlovice tráva, Rapouch V.), Pržno - Vojkovice (25. 4. - 16.00, Baška - škvára, Vernarský J.).

Okresní přebor dorostu: Nýdek - Baška (26. 4. - 13.30, Machala P.), Dobrá - Kunčice p. O. (25. 4. - 13.30, Adamec J.), St. Město - Oldřichovice (25. 4. - 13.30, Poledník R.), Václavovice - Mosty (25. 4. - 13.45, Pokluda A.), Kozlovice - Frýdlant (26. 4. - 13.45, Nytra A.), Sedliště - Bukovec (25. 4. - 13.45, Király P.), Smilovice - Písek (25. 4. - 16.00, Korous M.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A: Staříč B - Metylovice (26. 4. - 9.30, Staříč, hřiště B, Plevza M.), Palkovice - Řepiště (25. 4. - 10.00, Valas R.), Lískovec - Fryčovice (26. 4. - 11.15, Legierský B.), Ostravice - Janovice (25. 4. - 13.30, Juřík J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B: Bystřice - Nošovice (26. 4. - 10.15, Tatarka J.), Hrádek - Vojkovice (26. 4. - 13.30, Karch O.), Nebory - Vendryně (26. 4. - 13.30, Kantor V.), Raškovice - Milíkov (26. 4. - 13.45, Galásek M.), Dobratice - Lučina (26. 4. - 13.45, Zmelty Z.).

Okresní přebor žáků - sk. A: Ostravice - Raškovice (25. 4. - 9.30, Němec P.), Janovice - Fryčovice (25. 4. - 14.00, Hrušecký J.), Palkovice - Frýdlant A (25. 4. - 14.00, Šašinka J.).

Okresní přebor žáků - sk. B: Dobrá - Bystřice (25. 4. - 9.30, Pokluda A.), Hnojník - Vendryně (25. 4. - 9.30, Karch O.), Milíkov - Písek (26. 4. - 11.30, Tatarka J.).

Okresní soutěž žáků - sk. A: Čeladná - Kunčice p. O. (25. 4. - 9.30), Metylovice - Baška (26. 4. - 14.00, Rapouch V.), Hukvaldy - Kozlovice (26. 4. - 14.00, Folvarčný A.).

Okresní soutěž žáků - sk. B: Vojkovice - Lískovec (25. 4. - 9.30, Konderla J.), Dobratice - Václavovice (26. 4. - 10.00, Zmelty Z.), Smilovice - Lučina (26. 4. - 13.30, Čuba D.).

Okresní soutěž žáků - sk. C: Nýdek - Bukovec (25. 4. - 9.30, Suszka J.), Hrádek - Oldřichovice (26. 4. - 9.30, Karch O.). (sch, vš)

25.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pracovníci společnosti Severomoravské vodovody a kanalizace při opravě potrubí.

Kvůli poruše potrubí netekla voda v několika budovách. Školáci měli volno

Zastávka v centru Frýdlantu nad Ostravicí.

Školáci zkrášlili autobusovou zastávku

Další dětská hřiště ve Frýdku-Místku dostanou nový kabát

Děti se mohou těšit na opravená nebo v podstatě úplně nově vybudovaná dětská hřiště.

Odborníci na trh práce horníkům radí, co mají dělat po propuštění

Zaměstnanci, kteří budou opouštět těžební společnost OKD, mohou využívat mobilní poradenské středisko úřadu práce. Jeho pracovníci zájemcům poskytují poradenské služby přímo v prostorách Dolu Paskov, v němž OKD asi za dva měsíce ukončí těžbu.

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies