Na hosty čeká večer plný tance a zábavy okořeněný dobrým jídlem a vínem. Chybět nebude také bohatá tombola. Swingové seskupení Golden Big Band Prague si zakládá na moderním aranžmá skladeb z oblasti swingové klasiky, soudobé populární hudby a stabilně také nabízí to nejlepší z československých hitparád.

I díky tomu je swingový orchestr pod vedením dirigenta Petra Soviče považován za jeden z nejlepších v České republice.

„Tradice plesů pro Frýdek-Místek vznikla v roce 2017 na počest výročí 750 let Frýdku-Místku a po úspěšném třetím ročníku pokračujeme i letos ve společnosti zkušeného plesového ansámblu Petra Soviče & Golden Big Band Prague, který pravidelně roztančí sály jako je pražská Lucerna či Smetanova síň Obecního domu v Praze,“ říká ředitel Kultury F-M Rostislav Hekera.

Na podzim loňského roku se Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague představil v prostorách pražského Vinohradského divadla s nejslavnějšími československými hity z doby usilování o svobodu věnované třicetiletému výročí sametové revoluce. Jednalo se o volné pokračování projektu Pocta českému swingu z roku 2018.

Již dva roky po založení orchestru v roce 2012 zahájil Golden Big Band Prague pod vedením Petra Soviče 34. ročník Mezinárodního jazzového festivalu v Praze za doprovodu zpěváků Tomáše Savky a Jana Smigmatora a o měsíc později se zúčastnil charitativního swingového koncertu pro Nadační fond Podepsáno srdcem v přímém přenosu Českého rozhlasu.

Všechny tyto události jsou zárukou kvalitní společenské zábavy s propracovanou koncepcí a profesionálním vedením mladého, ovšem zkušeného dirigenta Petra Soviče. Hosté dostanou ke vstupence slosovatelný lístek. Přesně o půlnoci bude vyhlášena tombola, jejíž hodnotné ceny věnovali frýdecko-místecké podniky.

Na stole čeká na hosty drobné pohoštění a také láhev vína jako pozornost ke zpříjemnění večera. Kromě toho bude pro všechny připraven catering, v rámci něhož se příchozí mohou těšit na teplá jídla i na sladké dortíky, kávu a další pochutiny od několika místních dodejců.

Ples je určen pro všechny, kteří si chtějí užít pohodovou společenskou akci s přáteli, zatančit si při kvalitní hudbě a posedět u dobrého vína a jídla. Další informace najdete na www.kulturafm.cz.

Lenka Vašková