Tematické maškarní bály už dávno nejsou výsadou dětí. S velkou oblibou je přijaly i dospělí. Nebylo tak vůbec neobvyklé potkat na bále třeba Shrečici Fionu, Rumcajse, Luka Skywalkera a další známé filmové pohádkové postavy. 

Karneval a klaun. Ilustrační foto.Karneval s klaunem.Zdroj: Deník / Miroslav Rada

Samozřejmě karnevaly milují také děti. Trendem posledních let se stal dívčí kostým princezny Elsy či její sestry Anny z pohádky Ledové království. Pro kluky pak převlek Ninjy nebo piráta. 

Dětský maškarní karneval pobavil v sobotu odpoledne malé i velké návštěvníky restaurace U Toflů. Akci tradičně uspořádal SDH Bystré ve spolupráci s místní TJ Sokol.Dětský maškarní karneval v restauraci U Toflů v Janovicích.Zdroj: Deník/Marek Cholewa

Pochlubte se svými originálními kostýmy a ručně vyráběnými maskami, které jsou neodmyslitelnou součástí každého správného převleku. Budeme rádi i za tipy a návody, jak zabavit naše nejmenší. Právě sdílené tipy se mohou stát skvělou inspirací pro další čtenáře.

Své fotografie z maškarních z let minulých, ale i nejlepší kostýmy, převleky a masky můžete posílat na e-mail: Iveta.MacikSimkova@denik.cz. Následně budou uveřejněny na našem webu i v tištěné podobě Deníku.