FRÝDECKO-MÍSTECKO

Jan Raszka (72) – Třinec
MUDr. Zdeněk Wernhart (88) – Frýdek-Místek
Leopold Berger (81) – Frýdek-Místek
Jaroslav Heczko (63) – Návsí
František Trzaskalik (74) – Bukovec
Alois Szkandera (78) – Třinec
Jan Klečka (80) – Lysůvky

OSTRAVA

Miroslava Ožanová (94) – Slezská Ostrava
Ladislav Kubánek (67) – Ostrava-Poruba
Jana Chlubnová (77) – Ostrava-Poruba
JUDr. Jaroslav Knopp (78) – Ostrava-Hrabůvka
Zdeněk Vala (75) – Ostrava-Hrabůvka
Josef Dolkoš (81) – Ostrava-Fifejdy
Ing. Aleš Martínek (68) – Ostrava-Dubina
Irena Hercová (89) – Ostrava-Zábřeh
Pavel Malchárek (85) – Dolní Benešov
Pavlína Bielaková (87) – Ostrava-Mariánské Hory
Jan Příkopa (65) – Ostrava-Výškovice
Alena Machalková (76) – Ostrava-Hrabůvka
Rudolf Gavlík (93) – Ostrava-Koblov
Věra Vlasáková (91) – Ostrava-Poruba
Mojmír Sýkora (73) – Ostrava-Polanka nad Odrou
Lumír Polínek (89) - Ostrava-Poruba
Pavol Révay (62) – Ostrava-Mariánské Hory
MUDr. Sylvia Skotnicová (75) – Moravská Ostrava
Karel Kozelka (68) – Ostrava-Zábřeh
Božena Břenková (81) – Ostrava-Poruba
Jaroslav Kucharik (80) – Ostrava-Přívoz
Milada Střílková (86) – Ostrava-Poruba
František Rudický (88) – Ostrava-Moravská Ostrava

OPAVSKO

Ilsa Janošová (80) – Dolní Benešov
Jutta Sollichová (83) – Bolatice
Pavel Malchárek (85) – Dolní Benešov
Emil Harazim (91) – Štěpánkovice
Bernard Chojka (86) – Hlučín-Bobrovníky
Věra Guldová (66) – Hlučín-Rovniny
Rudolf Masný (90) – Vrablovec
Josef Harazim (89) – Štěpánkovice
Josef Peterek (69) – Služovice
Beno Witassek (92) – Hlučín
Helmut Nestroj (67) – Velké Hoštice
Erich Václavík (65) – Bolatice

KARVINSKO

Ervín Broda (80) – Karviná-Nové Město
Alžběta Mozielowská (95) – Karviná-Mizerov
Josef Vlk (74) – Karviná-Ráj
Anna Fridrichová (80) – Karviná-Mizerov
Štefan Ďuriš (83) – Karviná-Nové Město
Jiří Dulava (86) – Dětmarovice
Ing. Boleslav Sýkora (97) – Karviná–Mizerov
Hildegarda Monczková (87) – Karviná–Ráj
Darina Horváthová (63) - Karviná-Nové Město
Alžběta Mozielowská (95) – Karviná–Mizerov
Anna Fridrichová (80) – Karviná–Mizerov
Štefan Ďuriš (83) - Karviná-Nové Město
Josef Vlk (74) - Karviná–Ráj
Tomáš Míček (45) – Havířov-Město
Josef Mach (48) – Havířov-Šumbark
Jana Korejzová (74) – Bohumín
Ing. Petr Teuchner (61) – Bohumín
Vanda Gelenekyová (78) – Bohumín
Brigita Sochorová (80) – Bohumín
Igor Rolčík (78) – Bohumín
Ilona Mazurková (88) – Věřňovice
Ing. Jitka Ptošková (55) – Bohumín
Pavel Musial (52) – Bohumín
Josef Starostka (91) – Orlová-Lutyně
MUDr. Václav Chrobák (78) – Orlová-Lutyně
Svatopluk Kubas (70) – Orlová-Poruba
Terezie Gajdová (74) – Karviná-Hranice
Ludvík Wojkowski (67) – Karviná-Mizerov
Jana Lupińská (91) – Orlová-Lutyně
Kazimír Wiglasz (75) – Orlová-Lutyně
Gertruda Moravcová (91) – Karviná-Hranice
Vlasta Cieslarová (86) – Karviná-Nové Město
Marek Klíma (57) – Karviná-Mizerov
Marta Moserová (94) – Karviná-Nové Město

BRUNTÁLSKO

Ludmila Veličková (92) – Brantice
Miloslav Suchý (71) – Krnov
Anton Vrábel (82) – Krnov
Roman Sulkiewicz (64) – Krnov
Marie Wasiewiczowá (69) – Krnov