Jarní prázdniny na Třinecku jsou v plném proudu, ale aktivity, které můžete provozovat s dětmi jsou omezené. DDM v Třinci si připravil pro veřejnost Beskydskou desítku, kterou musel přerušit kvůli vládním opatřením. Akce pro děti v třineckém lesoparku ale zůstanou zachovány v původním rozsahu.

PĚT DISCPLÍN. Děti sportovaly ve Varnsdorfu.Pravidelné sportování dětem v době koronaviru chybí.Zdroj: Ivo Šafus

Akce je určena školákům v době Jarních prázdnin, od 1. do 7. března. V areálu lesoparku naleznete nahodile rozmístěné sportovní disciplíny, označené názvem Sportovní MRSK, a ty postupně splníte, disciplín je hodně, některé jsou s obrázkem POHÁDKY, ty jsou určeny pro předškoláky.

Logo sportovních disciplín vidíte dole na obrázku. Pokud se chcete zúčastnit vyhodnocení a slosování o věcné ceny, pak do 10. 3., na adresu: estetika@ddmtrinec, zašlete seznam sportovních disciplín, které jste nalezli. Zasláním přihlášky souhlasíte s GDPR. 17. března pak proběhne vyhodnocení akce. Všichni přihlášení obdrží informace e-mailem a diplom. Správné odpovědi postoupí do slosování. Více informací je uvedeno na webu ZDE.

Mrskni sebou v Třinci.Mrskni sebou v Třinci.Zdroj: archiv DDM Třinec

Tak mrskněte sebou a nelenošte doma! 

Michaela Bayerová, DDM Třinec