Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Kompostéry mají tisíce rodin. Jejich vydávání pokračuje

Kompostéry mají tisíce rodin. Jejich vydávání pokračuje

Region - Pokud by se o nějaké věci dalo říct, že se s ní v poslední době „roztrhl pytel", byly by to bezesporu kompostéry. V minulých měsících si je v regionu převzaly stovky lidí, další výdejní vlny pokračují.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

Je vidět, kde se o lidi v svém kraji starají ...
Nezaregistrový uživatel 7.10.2015 reagovat
Kompostéry zaručují, že bioodpad nebude odvážen ze zahrad obyvatel a nebude tak v budoucnu potřeba využívat nabídky firem produkujících chemická hnojiva. Je to dlouhodobý proces, kde se až za dlouhý čas ukážou rozdíly v nakládání s "bioodpady". Jisté je že 30 cm černozemě žádným hnojivem nedocílíte, pokud tam opět nebudete zpátky navážet tzv. bioodpad. S pozdravem Marek Klementa
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
no Ty jsi mi rozumbrada..
Nezaregistrový uživatel 20.10.2015 reagovat
..a Já si zase myslím, že bez chemických hnojiv na nemoci a škůdce se oprostě neobejdeme, o vápnění na kyselost půdy jak by smet. Od nepaměti co existuje živnost zvaná zemědělství BYLO, JE a BUDE POTŘEBA HNOJIT- bohužel dnes je velmi málo zemědělců, družstev či státních statků kteří by měli stáda které vyprodukují chlévskou mrvu a hnůj na místo automobilek- kde mělo být zaseto zelí, skladů a nákupních či Industrii zón.Protože bez auta se v určité fázi odříkání obejdeš kdežto bez žrádla NE- Ty TUPČE.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: no Ty jsi mi rozumbrada..
Nezaregistrový uživatel 20.10.2015 reagovat
..jak každý z nás i Já byl kdysi malý kluk a všude se jezdilo třeba vlakem sice ušmudlaným Ne jak dneska, ale i tak se dnes na tu cestu těším jako malý Jarda, a rozhlédni se po krajině co Tě těší více? Kdejaký sklad, hangár, překladiště, hala či nákupní.centrum či živá kráva nebo býk či ovečky na pastvině ? Při dnešním klimatu- larev, cizopasníků, plísní a různých zmutovaných nemocí. Jsi úplně MIMO- bez chemie, vezmi trochu toho rozumu co snad ještě máš a projdi se sadem či polem a žasneš co tam uvidíš ?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: no Ty jsi mi rozumbrada..
Nezaregistrový uživatel 30.10.2015 reagovat
..za ZMUTOVANÁ zvěrstva- počínaje Čínskými berušemi až po larvy a brouky nad kterými žasnou i otrlí entomologové, a investujeme neskutečné hrachy do Entomologického ústavu- biologické centrum při AV ČR v Českých Budějovicích- nazval jsem Tě rozumbradou, ale měl bych Tě nazvat hezky- česky. Jak? Jsi odhadni sám !
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení