Frýdlant během týdne dohrával dvakrát odložený duel s Rosicemi. Ty sahaly po třech bodech, v nastaveném čase ale vystřelil remízu 1:1 Dedek.

V sobotním utkání Frýdlant doma vyzval Vrchovinu. A znovu se rozhodovalo až v koncovce.

Dlouho se hrálo bez branek. „Nám v úvodu chyběl pohyb. Bylo zkrátka poznat, že hrajeme během týdne již třetí utkání, naopak soupeř minulý týden nehrál, takže se mohl na nás v klidu dva týdny připravovat. Po čtvrthodince se hra už ale vyrovnala, pak to byl boj o každičký míč," uvedl trenér Frýdlantu Martin Šrámek.

Už se zdálo, že souboj směřuje k bezbrankové remíze, v 84. minutě ovšem proměnil penaltu frýdlantský Švrček, který domácím vystřelil těsnou výhru 1:0.

„Už před utkáním bylo jasné, že se na hřišti, kde ještě před nedávnem ležel sníh, nebude dát hrát nějaký ťukes. Navíc oběma týmům šlo o hodně. U nás jde ale poznat ta vnitřní síla týmu, na které to máme založené už několik let. Vždyť ti kluci jsou snad nejhůře placení hráči ve třetí lize, ale pořád se snaží hrát pro lidi, kteří na nás chodí ve velkém počtu,“ dodal Šrámek.

Frýdlant je aktuálně v tabulce 12., bod před Vrchovinou. Ta však má dva zápasy k dobru.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - SFK Vrchovina 1:0 (0:0)

Branka: 84. z pen. Švrček. Rozhodčí: Vejtasa, Mankovecký, Brázdil. ŽK: 1:5. Diváci: 364.

Frýdlant: Polach – Švrček, Literák, Šafner (76. Svatonský), Škorik – Varadi (68. Kedroň), Staněk, Hajnoš (87. Kulhánek), Hladík (87. Dedek) – Velička, Juříček. Trenér: Šrámek.


Načítám výsledky ...

Načítám výsledky ...