Frýdek-Místek v prvním poločase dvakrát vedl. Trefili se Rubý s Gorčicou a dlouho to vypadalo na tříbodový zápas. Nakonec však nebyl. V poslední minutě totiž srovnal na konečných 2:2 Porč. To už hráli domácí bez vyloučeného Blažíka, který byl v 66. minutě vyloučen.

„Je škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. Měli jsme několik šancí přidat další gól, jedna regulérní branka nám nepochopitelně nebyla uznána. I tak jsme to ale mohli takticky zvládnout lépe,“ řekl pro klubový web trenér Frýdku-Místku Martin Šrámek.

30. kolo MSFL (pátek 31. 5. 2024):

Blansko – Frýdek-Místek 2:2 (1:2)

Branky: 27. Kocůrek, 90. Porč - 19. Rubý, 29. Gorčica. Rozhodčí: Kostelník - Vejtasa, Silný. ŽK: Smrčka - Michlík, Velner, Lasák, Kohut. ČK: 66. Blažík (Blansko). Diváci: 203.

FK Frýdek-Místek: Lasák – Michlík (77. Zupko), Massaniec, Velner, Janjuš (57. Kohut), Obuch, Bialek, Hykel (90+1. Huma), Gorčica, Rubý (90+1. Tomeček), Neumann. Trenér: Martin Šrámek.