Lépe začal Frýdlant, který poslal do vedení již ve 3. minutě Kedroň, domácí srovnali o pět minut později díky vlastnímu gólu Střižíka. Z dalších šancí už branky nepadly. „Naši fanoušci očekávali vítězství a to jsme neuhráli. Moc nás to mrzí,“ řekl na úvod hodnocení pro klubový web trenér Frýdku-Místku Robert Pištěk.

„Opět jsem upozorňoval na standardní situace a my z laxní nahrávky a následném rohu dostaneme gól. Naše blbost. Naštěstí jsme vyrovnali a zápas začal znovu. Soupeř hrál opět z hlubokého bloku. V prvním poločase jsme si vypracovali velkou šanci po hlavičce Neumanna, bez úspěchu,“ vykládal kouč Frýdku-Místku.

„Z čeho šťastný nejsem je hra po vyloučení soupeře. Paradoxně nám to ublížilo, soupeř se stáhl ještě níž. Poté už byla hra na těžkém terénu pomalá a nepřesná. I tak jsme si vypracovali ještě dvě plnohodnotné šance Hykla a Gorčicy, trefovali jsme jen gólmana,“ litoval Robert Pištěk.

close Fotbalisté Frýdku-Místku remizovali v derby v rámci 18. kola MSFL s Frýdlantem nad Ostravicí 1:1. info Zdroj: 1.BFK Frýdlant n.O./Robert Schedling zoom_in Fotbalisté Frýdku-Místku remizovali v derby v rámci 18. kola MSFL s Frýdlantem nad Ostravicí 1:1.

„Předvedená hra v první půlce zápasu nebyla taková, jakou jsme očekávali. Klukům jsem v kabině říkal, že příprava je už za námi a až teď se ukáže, jaké máme v týmu zápasové typy. Zda-li vítězné, nebo naopak,“ podotkl pro klubový web trenér Frýdlantu Radim Wozniak.

„Po vyloučení Ondry Škorika, které se mě zdálo docela přísné, naše hra dopředu už zcela opadla. Pak už hrálo pouze jedno družstvo, to si musíme přiznat. Paradoxně jsme ale ten zápas mohli vyhrát. Každopádně výsledek je to pro nás výborný,“ dodal Radim Wozniak.

18. kolo MSFL (sobota 9. 3. 2024):

Frýdek-Místek – Frýdlant nad Ostravicí 1:1 (1:1)

Branky: 8. vl. Střižík – 3. Kedroň. Rozhodčí: Grečmal – Slováček, Ehrenberger. ŽK: Škorik, Literák, Blahuta, Prepsl, Hajnoš (všichni Frýdlant). ČK: 50. Škorik (Frýdlant). Diváci: 512.

FK Frýdek-Místek: Lasák – Massaniec, Coufal, Bialek, Velner – Obuch (77. Kohut), Gorčica – Neumann (67. Rubý), Janjuš (67. Michlík), Hykel (90. Imider) – Bitta. Trenér: Pištěk.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl - Střižík (46. Blahuta), Škorik, Literák - Mikulenka, Šafner, Juříček, Hajnoš - Kedroň, Varadi (76. Svatonský) - Soukup (67. Teplý). Trenér: Wozniak.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...