Zdroj: Jakub Nohavica

„Asi bych na sebe, realizační tým i hráče moc náročný nebyl, kdybych řekl, že je umístění v tabulce takové, jaké bychom si přáli. Chceme být rozhodně výše, ale jsem rád, že jsme stále na dostřel vrchu tabulky. Tento ročník je extrémně vyrovnaný, to jsme mohli vidět po celou dobu podzimní části,“ řekl pro klubový web trenér Frýdku-Místku Robert Pištěk.

Zdroj: Jakub Nohavica

„Začátek sezony byl kostrbatý. Jak herně, tak výsledkově. V kádru bylo mnoho změn a na ideální sehrání v přípravě bylo málo času. Do kádru dorazili Lasák, Bialek, Neumann, Gorčica, Halda, z dorostu Šponer a po delším zranění se vracel Coufal,“ doplnil kouč Lipiny, jehož svěřenci vypadli v 1. kole MOL Cupu se Zlínskem.

Zdroj: Jakub Nohavica

„To nás mrzelo a mrzí, protože pohár je prestižní věc a soutěž, kde můžeme zpropagovat klub, hráče i sebe. Bohužel start sezony nám nevyšel a v tu danou chvíli byla pro nás soutěž důležitější, tak v zápase se Zlínskem dostali možnost hráči, kteří toho v prvních kolech moc neodehráli a hráčům, kteří měli odehráno vše, jsme dali možnost odpočinku. Zápas jsme nezvládli a celkově to byl nepovedený výkon,“ vrátil se k venkovní porážce 1:3.

Zdroj: Jakub Nohavica

Na jarní část, kterou zahájí Slezané 10. března soubojem s Frýdlantem nad Ostravicí, se v trenér FK F-M těší. „Kádr zkvalitnil, věkově je dobře namixovaný, navíc je tady nejpracovitější kolektiv, který za mého působení v Lipině byl. To taky museli fanoušci vidět v každém zápase. Nedali jsme nikomu nic zadarmo,“ vykládal Robert Pištěk.

Zdroj: Jakub Nohavica

„Máme plno šikovných hráčů, ale řada z nich je u nás na hostování. Uděláme maximálně proto, aby se náš kmen kvalitních hráčů rozrůstal. Tato záležitost je běh na delší trať. Určitě musím zmínit i tu věc, že se s námi do tréninku i zápasů zapojili šikovní dorostenci, kteří rozhodně mají potenciál. A hlavní cíl v zimním přestupovém období? Útočník. Již nějaké vytipované máme,“ uzavřel trenér FK Frýdek-Místek Robert Pištěk.

Zdroj: Jakub Nohavica

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...