„Přípravu začínáme se 17 hráči a dvěma brankáři. Z dorostu se k nám připojil Imider a doufáme, že postupem času budou kluci z dorostu přibývat. Na zkoušku dorazil Korejec Kim, který působil naposledy ve Velvarech v ČFL. Jedná se o levonohého křídelníka,“ řekl pro klubový web po úvodním tréninku kouč Frýdku-Místku Robert Pištěk.

Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica

„Naším hráčem se stal Lee, který u nás trénoval už na podzim a teď ho budeme moci pozorovat i v zápasech. Uvidíme, jestli v kádru zůstane nebo se půjde rozehrát jinam. Z hostování se vrátili Zupko a Kohut. Oba byli stěžejní hráči svých mužstev v divizi, takže doufáme, že formu přenesou také na Lipinu. Odešli Nevřela, Střelec a Halda,“ vyjmenoval Pištěk.

Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica
Zdroj: Jakub Nohavica

„V merku máme další tři hráče, z toho dva do ofenzívy. Hrotový útočník je v plánu,“ dodal Robert Pištěk, jehož svěřence čekají během zimy čtyři přípravné zápasy. V Orlové s Hlubinou (13. ledna, 10 hodin), venku s Górnikem Zabrze (20. ledna, 13 hodin), na Vistě s Vítkovicemi (24. ledna, 17 hodin) a v Řepčíně se Sigmou Olomouc B (27. ledna, 10 hodin).

FK Frýdek-Místek (kádr pro zimní přípravu, leden 2024)FK Frýdek-Místek (kádr pro zimní přípravu, leden 2024)Zdroj: FK Frýdek-Místek

FK Frýdek-Místek (přípravné zápasy v zimní přípravě, leden 2024)FK Frýdek-Místek (přípravné zápasy v zimní přípravě, leden 2024)Zdroj: FK Frýdek-Místek


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...